fbpx

З’явилися нові яскраві фото з гучного весілля Максима Чмерковського

Зірка українського шоу Холостяк, танцюрист Максим Чмерковський  одружився на матері свого сина, актрисі і танцівниці Петі Маргатройд.

Церемонія пройшла в замку міста Хантінгтон, в маєтку з 127 кімнатами, пише infokava

“Там було все, як ми коли-небудь мріяли”, – розповів 37-річний Чмерковський.

“І вечірка року!” – додала 30-річна наречена.

Маргатройд була одягнена в бальну сукню Karen Sabag Couture і туфлі на високому каблуці, які вона купила під час своєї першої поїздки з Чмерковським в Україну. Вона підійшла до нареченого під мелодію Лускунчика Чайковського.

“Я танцювала в балеті протягом 16 років, так що це мій улюблений альбом”, – пояснила вона.

Весілля Максима Чмерковського пройшло з розмахом: шикарне плаття нареченої, дивовижної краси локація, величезний торт і гості, одягнені за суворим дрес-кодом. Після такого гучного свята, екс-холостяк написав у своєму блозі визнання в любові і опублікував весільні фотографії.

«Моя любов… Я чекав цього дня все своє життя. Деякі моменти пам’ятаю смутно, тому що не міг перестати думати про те, наскільки ти чудово виглядала. Моє серце переповнене любов’ю, моя душа радіє. Я нарешті відчув життя. І я дійсно найщасливіша людина в світі», – написав Максим Чмерковський в адресу своєї дружини.

Пета Мургатройд у своєму блозі була відвертою: «Цей день був самим чарівним днем мого життя. Я вийшла заміж за споріднену душу, мого ідеального чоловіка, єдиного, з ким я б хотіла старіти разом. Я буду любити тебе до самого кінця».

Читайте також: Прощай зраду і ще 5 порад про шлюб 50-х років, які зараз здаються дивними

G R O O M S M E N

Допис, поширений користувачем @maksimc

You cannot copy content of this page