fbpx

Прощай зраду і ще 5 порад про шлюб 50-х років, які зараз здаються дивними

Ще якихось 60 років тому, бути хорошою дружиною означало цілком і повністю догоджати чоловікові. А поради, які давали фахівці з сімейного життя, звучали досить дивно для сучасної людини.

Якщо в сучасному світі пара сама може вирішувати, які відносини вона хоче будувати, і хто яку роль буде виконувати в сім’ї, в середині минулого століття все було по-іншому. Жінка мала ряд обов’язків, щоб зробити чоловіка щасливим. А, чи буде вона, при цьому, щаслива, нікого не хвилювало.

Носити рoжеві тpycики

Перше правило доброї жінки Західного світу середини 20-го століття – це рожеві тpycики. Вважалося, що цей колір білизни подобався чоловікам, а образ жінки робив ніжним і м’яким.

Звичайно ж, білизна має бути красивою і подобатися чоловікові. Особисті уподобання, при цьому, не враховувалися.

Мовчати

Друге правило доброї жінки 50-хх років – мовчати, і ні в якому разі не сперечатися з чоловіком. Психологи того часу взагалі радили жінкам не суперечити чоловікові,  не висловлювати свою думку, якщо чоловік не запитав про щось і бути максимально покірною.

Прощати зраду

Якщо чоловік зpадив – пробач і забудь. І, якщо дівчина хотіла бути гарною дружиною, вона повинна була прощати зpади чоловіка, без права на власні пригоди «нaліво».

Хотіти близькoстi, але не дуже багато

Вважалося, що ідеальна дружина повинна завжди задовольняти всі потреби чоловіка. У той же час, сама не повинна відверто хотіти близькocтi.

Жінки, які занадто любили близькiсть і вимагали від партнера задоволення своїх потреб, вважалися недосконалими, їх навіть називали «вaмпiрaми».

Забути про свій комфорт

Місія жінки – робити чоловіка щасливим, максимально полегшуючи його життя. При цьому власні бажання жінки не повинні заважати виконувати її призначення.

Іншими словами, фахівці з сімейного життя середини 20-го століття радили жінкам забути про себе, і в першу чергу задовольняти чоловіка, потім дітей, а потім вже, якщо залишиться час, подумати і про себе.

Читайте також: Анекдот з життя : Жінко! — кричить Петро до дружини, яка порається на кухні…

Джерело.

You cannot copy content of this page