fbpx

З’єднання Сонця та Меркурія 21 травня: які небезпеки на нас чекають

Меркурій та Сонце дуже часто зливаються у цьому аспекті. 21 травня на нас чекає черговий небезпечний день, коли потрібно бути обережнішим з прийняттям рішень.

У такі небезпечні дні астрологи наполегливо радять уникати емоцій, що викликають хвороби. Меркурій і Сонце багаторазово посилять ваші переживання та образи, так що краще позбавитися всього цього з самого ранку.

Негаразди у роботі

Меркурій і Сонце поєднають зусилля для того, щоб насолити нам у цій сфері. Поєднання цих двох космічних об’єктів позбавить нас відповідальності. Це означає, що багато справ захоче або відкласти на потім, або виконати абияк. Зрозуміло, це з високою ймовірністю негативно позначиться на вашій репутації, причому сьогоднішні ваші огріхи начальство і колеги запам’ятають на дуже довгий термін.

Також негаразди в роботі будуть викликані легковажністю та потягом до лінощів. Багато хто почне байдикувати, дивитися стрічку новин у соціальних мережах, думати про щось другорядне і позбавлене важливості прямо зараз. Якщо ця субота для вас є робочим днем, обов’язково відкладіть все те, що може хоч якось відволікатися від виконання поставлених завдань.

Проблеми із грошима

Для більшості із нас цей день є вихідним. Якщо хочеться розважитись або побалувати себе чимось, краще не витрачати на це багато грошей. Шопінг сьогодні точно не стане найкращим вибором.

Проблеми із грошима можуть виникнути на порожньому місці. Не виключено, що сьогодні зламається машина, щось із електроніки чи побутової техніки вдома. Доведеться швидко вирішувати проблему. Краще не робити необдуманих витрат цього дня, відклавши їх на завтра.

Зриви планів у всіх сферах

Не виключено, що доведеться адаптуватися до нових умов і намагатися вирішувати проблеми, що раптово виникли. Ці проблеми можуть бути пов’язані з будь-якою життєвою сферою, починаючи від кохання і закінчуючи справами по дому. Якщо ви не відкладатимете на потім вирішення цих проблем, вони не принесуть вам достатньо багато негараздів у майбутньому і не зірвуть далекосяжні плани.

Труднощі у спілкуванні

Меркурій та Сонце на кордоні між Тельцем та Овном. Це означає, що сьогодні люди будуть вкрай нестабільними щодо настрою, а також дуже запальними, злопам’ятними. Знайти нового друга або другу половинку сьогодні неможливо. Нові знайомства з високою ймовірністю розпочнуться з негативної ноти. Астрологи наполегливо не рекомендують у такі дні як сьогодні судити про людей на вигляд.

You cannot copy content of this page