З’єднання Сонця та Меркурія 23 січня: які сфери життя сьогодні під загрозою

23 січня відбудеться чергове поєднання Сонця та Меркурія, але наслідки цієї астрологічної події відрізнятимуться від попередніх випадків.

Є безліч різних аспектів, але з’єднання — найнебезпечніший із усіх. Воно змушує нічні світила, що у ньому, показувати свій темний бік і негативно проводити певні сфери нашого життя. Саме тому 23 січня можна вважати небезпечним днем.

Сфера фінансів 23 січня

У грошових питаннях усім нам сьогодні варто бути обережнішими. Сонце у Водолії, як і Меркурій, а це означає, що насамперед постраждає ефективність здійснення покупок та фінансових вливань. Сьогодні не рекомендується здійснювати дорогі придбання, вкладення в бізнес та цінні папери. Щось прогнозувати на майбутнє, спираючись на сьогоднішні події, теж не варто.

Усім нам доведеться прибрати свої заощадження якнайдалі і не дозволяти собі витрачати зайвого. Меркурій може зробити так, що придбання обернуться проблемами. Куплені товари не прослужать довго або перестають подобатися дуже швидко.

Сфера спілкування сьогодні

Сфера спілкування зазнає негативного впливу напруженого аспекту Сонця та Меркурія. Наслідки цього впливу негативно позначаться на роботі та діловій сфері, а також на сфері кохання. Самотнім людям сьогодні не варто знайомитись, спілкуватися.

Усім, хто перебуває у стосунках, астрологи рекомендують не обмежувати свободу другої половинки. Не треба вказувати одне одному, що як робити. Також під час з’єднання Сонця та Меркурія у Водолії краще не з’ясовувати стосунки на людях. Не варто лаятися з близькими та випадковими знайомими. Ви ризикуєте спровокувати дуже серйозний конфлікт. У такі дні буває багато перепалок. Люди не приховують своєї ненависті.

Як упоратися з проблемами цієї неділі

Будьте самостійними і не лізьте в чуже життя. Якщо вам доведеться швидко приймати рішення, не покладайтеся на інтуїцію. Пам’ятайте і про логіку, особистий досвід. Проаналізуйте побачене та почуте, щоб не наламати дров.