З’єднання Венери і Сатурна 18 лютого: чим воно небезпечне і як уникнути проблем у відносинах

З’єднання – це коли два об’єкти з’єднуються на небосхилі, тобто проходять в безпосередній близькості для спостерігача із Землі, або один затуляє інший. Коли це відбувається з Венерою і Сатурном, потрібно готуватися до великих негараздів, оскільки Венера є представником позитивного початку, а Сатурн деструктивного. У такі дні варто стежити за подіями, що відбуваються і піднімати настрій, щоб не притягувати до себе негатив. Джерело.

Чим загpожує з’єднання Венери і Сатурна

Венера – це планета Повітря і Води, а Сатурн – типовий представник стихії Землі. З’єднання є позитивним, коли планети схожі за своєю енергетикою. Однак Сатурн не володіє позитивними якостями, коли перебуває в аспекті з планетою на кшталт Венери.

Цей день буде непередбачуваним, і це значить, що не можна конкретно дізнатися, де можуть підстерігати неприємності. Астрологи і фахівці  припускають, що Сатурн кине тінь на позитивний вплив Венери в сфері любові, тому в питанні відносин варто бути акуратніше і тактовніше.

Венера керує позитивними потоками енергії, які допомагають людям знаходити спільну мову, закохуватися, відчувати симпатію одне до одного, підвищувати харизму. Сатурн може знищити гарний настрій людей, змусивши Венеру повністю втратити свій вплив. Тому в цей день можливі сварки і конфлікти, непорозуміння, спалахи егоїзму або ревнощів, перепади настрою, помилкові висновки через стереотипне мислення і втрата щирості одне до одного.

Є шанс, що все це обійде нас стороною, але є невелика ймовірність того, що з якимись несподіванками доведеться зустрітися. Любов і відносини між людьми в такі дні перевіряються на міцність. День відзначиться великою нестабільністю, внутрішніми протиріччями.

Як уникнути проблем у стосунках

Виходячи з характеру планет стає зрозуміло, що уникнути негараздів буде складно – тут вже як карта ляже, кому як пощастить. Інше питання, що потрібно робити, якщо ці проблеми все ж почнуться. Тут вам на допомогу може прийти один з п’яти способів позбавлення від занепокоєння.

Варто поменше думати про негаразди, не надаючи великого значення всьому, що породить з’єднання Сатурна і Венери. Серйозних наслідків ніщо не віщує, якщо тільки ви самі для себе не вирішите, що ці наслідки будуть. Потрібно мислити позитивно і вміти прощати, справлятися з ревнощами, яка напевно виявиться необгрунтованою.

Читайте також: “Андрію, пусти мене, благаю! Я маю право, це моя дитина! – б’ю по залізному паркану щосили, на радість сусідам-роззявам”

Через непередбачуваність в поведінці планет важко стане робити якісь нові кроки. Великі сумніви очікують тих, хто зважиться на нові знайомства або на пропозицію руки і серця, спільне планування весілля, знайомства з батьками. Не зовсім доречними виявляться також зізнання в коханні. В такий день друга половинка може не самим правильним чином зрозуміти ваші наміри.

Краще постаратися залишити все так, як є. Нехай все рухається в тому напрямку, в якому рухалося раніше. Астрологи рекомендують 18 лютого не намагатися щось змінити. Потрібно прийняти те, що у вас є, не піддаючи себе випробуванням долі за допомогою ризику і любовних авантюр. Краще просто зачаїтися і стати спостерігачем.