З’єднання Венери та Нептуна 27 квітня: день ілюзій та хибних почуттів

Енергетичні хвилі Венери та Нептуна досить сильні, хоч і мають багато якісних відмінностей. Цього дня ці дві планети покажуть світові всі свої найгірші риси, спричинивши появу великих проблем.

Що на нас чекає 27 квітня

У багатьох людей сьогодні будуть з’являтися різні деструктивні почуття, яким просто немає місця. Наприклад, комусь ні з того, ні з цього може здатися, що все дуже погано. З нізвідки можуть взятися невпевненість, апатія, песимізм, бажання все кинути та піти у тінь.

Також у цей день астрологи відзначають високу ймовірність того, що багатьом з нас захочеться повернутися до шкідливих звичок, від яких успішно вдалося відмовитись у минулому.

Ще сьогодні дуже погано працюватиме інтуїція через Венеру. Аспект планет пробудить у нас бажання сліпо слідувати за шостим чуттям. Як результат ми отримаємо велику притоку проблем. Багато людей почнуть ризикувати, але не отримають за це жодної вигоди.

Також негативний вплив Нептуна та Венери зробить багатьох із нас дуже довірливими. Варто остерігатися шахраїв, обману з боку звичних знайомих. Багатьом людям захочеться піти легким шляхом, маніпуляціями чи обманом змусивши інших робити за них те, чого вони самі робити не хочуть.

Поради астрологів на цей день

Намагайтеся частіше покладатися лише на себе. Втрачати довіру до людей повністю не потрібно, однак обережність точно не зашкодить. Якщо раптом комусь не сподобається ваша самостійність та самодостатність, не стійте на своєму і скажіть, що ваше ставлення до цієї людини ніяк не змінилося. Просто сьогодні вам так зручніше.

Якщо раптом вас накриє хвилею песимізму, у жодному разі не заражайте цим почуттям інших людей. Так ви зможете зберегти успіх при собі. Якщо ви почнете поводитися токсично, оточуючі відмовляться від співпраці та дружби з вами.

Будь – які позиви до шкідливих звичок та деструктивних занять потрібно перемагати за всяку ціну. Як було сказано вище, сьогодні можуть повернутися звички, яких ви почали позбавлятися або вже позбулися давним-давно. Венера і Нептун спокушатимуть нас і підштовхуватимуть до необдуманих вчинків та рішень.

У жодному разі не шукайте прихованого сенсу у подіях цього дня. Всесвіт не підказуватиме нам найлегший шлях. Таємного сенсу в тому, що може відбуватися точно не буде.

Залишайтеся об’єктивними, що б не сталося. Якщо сьогодні станеться якась незвичайна ситуація, в якій вам доведеться приймати швидке рішення, не потрібно керуватися при цьому своїми емоціями та суб’єктивними поглядами.