fbpx

За два тижні до весілля мама мені заявляє, що її там не буде, бо за одним столом з «цією» вона сидіти не хоче, краще тоді взагалі на весілля не прийде! Ну як на весіллі без матері?

Я до батькові сказала, тату, може, ти без своєї нової дружини до нас приїдеш, а він взяв і затявся. Без Люби, я нікуди не поїду. Вона може образитись на мене, якщо залишу її дома

Ну хіба так можна? За два тижні до весілля мама мені заявляє, що її там не буде, бо за одним столом з «цією» вона сидіти не хоче, краще тоді взагалі на весілля не прийде! – сумно ділиться 27-річна Катерина. – Ну як ось на весіллі без матері? У нас все скромно буде, і все ж, ну як без неї?

І подарунок від нього в такому випадку під питанням. А справа в тому, що тато мені готується квартиру на весілля подарувати.

Батьки Каті розлучилися дванадцять років тому, і мама Каті переконана, що причиною розлучення стала ця сама Люба. Як потім з’ясувалося, батько почав зустрічатися з цією жінкою задовго до розлучення з дружиною. Років зо два тривав їх зв’язок, потім таємне стало явним.

– Мій тато дуже успішний, був топ-менеджером однієї великої компанії, – розповідає Катя.

– І  Любі вдалося забрати його з родини. Він пішов до Люби, почав там життя з чистого аркуша на його думку. Але так не буває

Катерина знає, що  Люба в один прекрасний момент заявилася до її матері і розповіла про стосунки з її чоловіком, навіть якісь докази навела. Мама влаштувала чоловікові розбірки, впевнена, що він буде бурхливо просити вибачення і робити все, щоб залишитися в сім’ї – прецеденти такі, на жаль, вже були. Але батько просто знизав плечима, повернувся і пішов з дому, не взявши з собою навіть запасних шкарпеток.

Подружжя розлучилося, Катя залишилася з матір’ю, батько одружився вдруге, через кілька років у них з другою дружиною народився син. У новій сім’ї живуть щасливо, і про дочку батько не забував ніколи. Платив хороші аліменти, дарував подарунки, давав грошей на табори, поїздки, гаджети, запрошував у гості. Але мама була проти такого спілкування.

Але Катерина на той час була вже була не зовсім дитиною, і сама вирішувала, куди їй ходити. Та й йшла вона до свого батька, не до його нової дружини, хоча Люба у неї не викликала ніяких негативних емоцій. Чесно кажучи, вони мало спілкувалися, максимум віталися в передпокої. Жодній з них це спілкування було не цікавим. І ось Катя виросла, вивчилася в університеті – на татові, між іншим, гроші, почала працювати, влаштувавшись по батьковій протекції в гарне місце. Там, на роботі, дівчина і зустріла свою любов – того самого Андрія, за якого тепер і збирається заміж.

Весілля молодята вирішили робити скромне, запрошують тільки найближчих, в числі яких, зрозуміло, батьки.

– Коли я татові сказала про весілля, він привітав і насамперед запитав – а жити де будете? – розповідає Катерина. – Ну, я сказала, що плануємо знімати. А він якось так обнадійливо сказав, мовляв, чекай, на весілля сюрприз буде. При цьому «розвідка» донесла, що він придивляється до однокімнатної квартири в новобудові.

Коли запрошували батька, мали на увазі, природно, що він приїде зі своєю дружиною, а як інакше на весіллях? Але мама Катерини чомусь вважала, що колишній чоловік буде на весіллі дочки один. Причому тут його друга дружина? Що хорошого вона зробила нареченій? На думку мами, саме «цій жінці» Катя повинна бути «вдячна» за розлучення батьків і дитинство без батька.

І після такого «ця» не посоромиться припхатися на весілля з чоловіком під ручку?

Треба сказати, що мама Каті завжди була цілком адекватною жінкою і прекрасною матір’ю. Для дочки робила все, що могла. І дівчині важко навіть уявити, що на її весіллі не буде мами. Не запрошувати Любу, щоб мама спокійно прийшла на торжество, теж не можна – тоді образиться батько, і його можна, напевно, зрозуміти. Ця жінка давним-давно вже його законна дружина, мати його сина. Якщо її привести не можна, і батько не приїде. Відповідно, дивно буде чекати від нього весільного подарунка, а Катя майже впевнена, що це буде квартира.

– Починати життя з власною квартирою – це ж зовсім інша справа, ніж на зніманні з незрозумілими перспективами. І я мамі так і сказала, а вона – все зрозуміло, каже, ти проміняла мене на квартиру. Святкуй весілля, отримуй подарунки, роби що хочеш: ти виросла, і мати тобі не потрібна. До весілля залишилося зовсім небагато, по ідеї, це найщасливіший час, а Катя в повному розпачі. У нареченого ось немає таких проблем, його батьки перебувають у шлюбі і приїдуть на весілля разом. Що подумають родичі, якщо мати нареченої проігнорує весілля?

Явно нічого хорошого.

Ситуація непроста. Дівчина і справді опинилася перед складним вибором.

You cannot copy content of this page