fbpx
Життя

За енну суму грошей нам вдалося підкупити лікарів. З того часу минуло 5 років, я дуже вдячна сестрі за те, що вона мені подарувала таку радість. Чоловікові я не змогла сказати, що це не наша рідна дочка

Моїй молодшій сестрі з дитинства діставалося все найкраще і нове, вона була улюбленицею. У підсумку вона з примхливої і розпещеноїго дитини перетворилася у примхливу ​​розпещену жінку. У 24 роки у неї вже було 3 чоловіка і 4 дитини.

А я в свої 30 років, хоч і вийшла заміж, але була без дітей. Безліч обстежень та лікування не давали жодних результатів. Все було марно, я вже майже втратила надію. Але доля піднесла мені сюрприз і настала довгоочікувана вагітність. Джерело

Сестра теж чекала 5-ту дитину. Але вона не була щаслива. Я ж весь час гладила свій животик і просто була на сьомому небі від щастя. Народжувати нам випадало приблизно в один і той же час. І в підсумку нас відвезли в пологовий будинок взагалі в один день.

Перша народила сестра. У неї все минулося легко, і вже через кілька годин її перевели з донькою в палату. У мене все проходила з ускладненням, і в результаті я втратила свою дитину.

Коли все закінчилося, мене перевели в палату до сестри, у нас було заплачено за одну, спільну палату. Я ридала, а сестра просто спала і навіть не звертала уваги на плач своєї дитини. Я не витримала і взяла дитину на руки, щоб переодягнути її, раз у сестри навіть з п’ятою дитиною все ніяк не може прокинутися материнський інстинкт.

Сестра прокинулася і побачила мене з малечею на руках. І в її голові народився план, підмовити лікарів, щоб зробити так, ніби це її дитини нестало, а з моєю все гаразд. Спочатку мені здалося це дуже диким. Але потім я подумала, що і мені і їй, а головне дитині так буде набагато краще. І я погодилася.

За енну суму грошей нам вдалося підкупити лікарів. З того часу минуло 5 років, я дуже вдячна сестрі за те, що вона мені подарувала таку радість. Чоловікові я не змогла сказати, що це не наша рідна дочка, він так і живе незнаючи цієї таємниці. А я щодня молю Бога, щоб про це ніхто ніколи і не дізнався.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page