«За сім’ю боровся до останнього»: Вся правда про шлюб та стосунки Дмитра Коляденка та Ірини Білик

Ви не зможете просто вимовити його ім’я — ви проспіваєте його, адже цей чоловік зумів написати справжній хіт на свою честь. Він не перестає дивувати своєю епатажною поведінкою і розважати всіх жартами, він – хореограф, співак, або просто шоумен – Діма Коляденко.

Всі знають, що цей чоловік надзвичайно тонко вміє передавати свої почуття. Його перша історія кохання закінчилася тpaгічно: кохана дівчина, як у пісні, не дочекалася його зі служби в армії. До того ж, про це Коляденко дізнався вже коли до звільнення залишались лічені дні. Молодий хлопець довго стpaждав, йому важко було пережити зраду і знову зважитись кохати.

Та все змінилось, коли Дмитро зустрів свою майбутню дружину – Олену. Тоді молодого красеня відправили працювати актором у Суми, де вони й познайомились. Кохання і приcтpaсть спалахнули одразу: вже через два місяці танцівники одружились.

У шлюбі вони прожили 9 років, наpoдили сина Філіпа. Про їхнє розлучення, в одному з інтерв’ю Олена зізналась:

«Я терпіла, поки одного разу не зрозуміла, що більше не можу. І подала на розлучення. Діма за сім’ю боровся до останнього, хоча, судячи з усього, теж дуже хотів розлучитися. Знаєте, іноді мені здається, що я знаю його краще, ніж він себе»

І хоч вони вже давно не подружжя, Коляденко й досі відверто розповідає про своє кохання до першої дружини.

Другою дружиною Дмитра стала особистість не менш талановита – поп-діва Ірина Білик. Познайомившись зі співачкою ближче, хореограф несамовито закохався, тож став робити все, аби завоювати її серце. Коляденко влаштував для Білик неймовірне освідчення на всю країну у програмі «Все для тебе» і, звісно ж, Іра не відмовила.

Пара прожила разом 4 роки, навіть планували наpoдити дитину, але не склалося. На відміну від розставання з Оленою, це розлучення пройшло дуже бoлісно і з гучними скандалами.

Читайте також: «Потрапив в шоу-біз через гримерку Потапа і зраджував дружині з Дорофеєвою: Вся правда про учасника групи «Время и Стекло» Позитива

Всі добре пам’ятають, що Дмитро продав ЗМІ пікантні знімки з сімейного архіву. Здавалося, що стосунки зіпсовано назавжди, але минув час і Коляденко з Білик знову як сім’я.

Дмитро каже, що хороші стосунки повернути зуміла саме співачка:

«Вона забороняє говорити слово “колишня”. Краще “люба”, “подруга”, “мама”. У неї немає колишніх, ми ж як родичі. Слава Богу, ми помирилися, і це зробила, мені здається, Біличка»

Зараз у Дмитра немає любовних стосунків, принаймні він їх не афішує.