fbpx
Скандал,  Шоу-бізнес

Заборона серіалу “Свати”: у Мінкульті прийняли важливе рішення

Міністерство культури України внесло російського актора Федора Добронравова, який знімається в серіалі “Свати” студії “Квартал 95” у так званий “чорний список” – перелік осіб, що створюють загрозу національній безпеці. Про це пише Обозреватель.

Оновлені дані розміщені на офіційному сайті відомства.

Як відомо, перелік оновлюється на підставі звернень Ради національної безпеки й оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Перелік таких осіб надає Мінкульту Служба безпеки України на виконання вимог Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України”.

Це рішення Мінкульту дає підстави для повної заборони на показ серіалу “Свати” на території України.

При цьому глава Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко заявив, що заборона на в’їзд в Україну російському артисту Федору Добронравову не означає, що українським телеканалам буде заборонено показувати серіал “Свати”.

Читайте також: Від “Сватів” ніхто не пoвiсився? Режисер відкрив мoтoрoшний факт про фільм Зеленського

Як повідомляв “Обозреватель”, 22 листопада Служба безпеки України заборонила російському акторові Федору Добронравову, відомому за роллю в серіалі “Свати”, в’їзд у країну.

Це рішення спецслужби викликало жорстку реакцію в українського шоумена й актора Володимира Зеленського.

Відповідні події викликали справжній скандал в українському медіа-просторі. Відомі українці по черзі висловили свою позицію в цьому питанні.

You cannot copy content of this page