fbpx

Забудь про марнотратство: 6 речей, які ніколи не роблять багаті люди

Багато працювати необхідно. Однак фінансова незалежність, до якої ми всі прагнемо, часто залежить від зовсім несподіваних речей.

Важко працювати недостатньо. Зусілля і час, який ти витратила на роботі, – ось справжня валюта, в якій оцінюється абсолютно все. Здатність цінувати свою працю дорівнює здатності розумно розпоряджатися отриманими грошима.

Примноження грошей – всього лише грамотний підхід до формування бюджету, а не результат жорсткої економії.

Ми зібрали для тебе 6 дійсно важливих порад, дотримуючись яких ти зможеш поправити своє фінансове становище. Можливо, не відразу. І напевно доведеться докласти певних зусиль. Але результат того безперечно вартий.

1. Не витрачайся на ресторани, які тобі не по кишені, і на дорогий відпочинок. Регулярні великі покупки підривають твій фінансовий стан. Це абсолютно невиправдано! Роби так, як роблять заможні люди – готуй просту і здорову домашню їжу і прибережи похід в дорогий ресторан для особливого випадку.

2. Не скуповуй одяг, взуття та прикраси. Зараз модні тенденції змінюють одна одну так швидко, що купувати 10 суконь за сезон – рішення не з розумних. Обмежся базовим гардеробом, який буде підходити під твій образ життя. Доглянутий, стильний вигляд – зовсім не заслуга речей.

3. Відмовся від покупки модних гаджетів і автомобілів останньої моделі. Найрозумніше рішення в цьому випадку – зупинити свій вибір на хороших робочих «кониках», які прослужать тобі не один рік. Так ти уникнеш необхідності ексклюзивного технічного обслуговування в офіційній мережі і покупки непомірно дорогих запчастин.

4. Ніколи не витрачай гроші на те, що можеш зробити сама. Особливо це стосується готової їжі. Робити закрутки або, скажімо, випікати піцу набагато дешевше, корисніше і веселіше в сімейному колі! Сюди ж відноситься ремонт одягу, домашнє прання і нескладне прибирання.

5. Дороге навчання залиш безрозсудним. Багаті люди віддають перевагу державним навчальним закладам – ​​університетам, ліцеям, коледжам. Безкоштовне навчання за рівнем практично нічим не відрізняється від платного приватного, а в бюджеті дірку НЕ утворить.

6. Не піддавайся на вмовляння дітей. Навіть якщо можеш купити їм все, чого вони забажають. Від подарунків відмовлятися не варто, але певні обмеження навчать дітей цінувати те, що вони вже мають.

Тримайся подалі від витрат, які дають короткочасне почуття задоволення. Вкладай гроші в себе – розвивайся, правильно харчуйтеся і виробляй хороший смак. Гроші – це ресурс, не більше. Тим більше ресурс поновлюваний, на відміну від часу.

Читайте також: Дружина мого товариша працює в поліції, розповіла історію

Джерело.

You cannot copy content of this page