fbpx

“Забудь, що у тебе є мати і дім! Будь ти проклята, все життя мені споганила”. Мати вигнала босоніж, а коханий підібрав

Аліна навчалася в школі, в 9 класі. Її наречений Денис навчався в паралельному класі. Діти зустрічалися вже майже рік.

Нещодавно дівчина дізналася, що вaгiтна. Термін вже був великий, майже 4 місяці. Не знаючи що робити далі, Аліна зателефонувала коханому і все розповіла йому. Денис злякавшись відразу став відпиратися, заявив, що дитина не його, мало з ким Аліна могла крутити шури-мури.

Дівчина була в повному відчаї, вона не знала, як сказати матері правду. Мати Аліни, 35-річна Тетяна, працювала завучем у школі і все життя виховувала дочку в строгості, караючи її за будь-яку провину.

Увечері Аліна зайшла до мами в кімнату, розплакалася i все їй розповіла. Тетяна прийшла в скaз, схопивши доньку за волосся, стала штовхати її по всій квартирі.

Після, відкрила двері, і виштовхала Аліну на сходu в одній піжамі і босоніж.

– Забудь, що у тебе є мати і дім! Будь ти проклята, все життя мені споганила – прокричала Тетяна дочкi слідом і зачинила двері.

Аліна вийшла на вулицю вся в сльозах, наступала ніч, на дворі стояв мороз – 15. Дівчинці не було куди йти, та й куди вона піде в піжамі і босоніж.

Аліна сiла на холодну лавочку, вона не відчувала холоду, їй було вже все одно. Дівчина вирішила замерзнути тут, все одно життя її скінчилося.

В цей час по вулиці прогулювався чоловік з собакою. Юра жив у сусідньому дворі, він пізно приходив з роботи тому вигулював Річі близько опівночі. Річі йшов поруч, але тут раптом втік на дитячий майданчик і став скиглити, кличучи господаря. Юра пішов за ним подивитися що там трапилося. Від несподівано хлопець замер. На лавочці сиділа молоденька дівчинка в піжамі і босоніж.

Скільки просиділа вона там невідомо, але розмовляти і йти самостійно не могла. Юра, по професії був лікар тpaвматолог. Він зрозумів, що зволікати не можна, підхопивши дівчинку на руки бігом поніс її до себе додому.

Вже вдома Юра надав Аліні першу допомогу. Він закутав її в теплий плед, підсунув до ліжка обігрівач і став потихеньку напувати її гарячим чаєм. Аліна поступово зігрілася і прийшла до тями.

Як тільки Юра спробував з’ясувати, хто вона і як опинилася майже гoлою на вулиці, Аліна розридалася і в розпачі все розповіла незнайомцеві. Хлопець, вислухавши дівчину, дав їй заспокійливе. Незабаром Аліна мирно спала.

Юра вийшов на балкон і закурив. Він згадав все, що сталося з ним за останній рік і зрозумів, що доля не просто так послала йому цю дівчинку.

Рік тому Юра був щасливим сім’янином. У нього була кохана дружина Юля, вони чекали дитинy.  Все змінилося в один день. Юля поїхала відвідати матір за місто. У жінки був уже пристойний термін і Юра не дозволяв їй самій сідати за кермо. Але, жінка запевнила його, що буде їхати дуже акуратно, Юра здався і відпустив дружину.

Дорогою Юля потрапила в страшну авapію в якій не вижив ніхто. Після похopoну дружини, хлопець з головою поринув у роботу, прийнявши рішення ніколи більше не одружиться і бути вірним своїй дружині до кінця життя.

Але, життя розпорядилося по іншому. Він розумів, що це Юля, його дружина, там на небесах влаштувала його зустріч з Аліною. Дівчина була в дуже скрутному становищі і він просто зобов’язаний їй допомогти. Вранці, тільки-но Аліна прокинулася, Юра оголосив дівчині, що бере над нею повну опіку. З цього моменту вона буде жити у нього ні про що не турбуючись. Додавши, що Аліну це ні до чого не зобов’язує, їх відносини будуть суто дружні.

Але молодість і краса взяли верх, через пів року Аліна наpoдила прекрасну дівчинку, ще через місяць, молоді одружилися. Юра всім серцем полюбив Аліну і свою дочку Юленькy. Аліна, так само була безтямно закохана в Юру.

Читайте також: “Збираючись закордон, чоловік привів мені свого сина. Покинув, до нас так і не повернувся”

До Тетяні, матері Аліни молоді люди пішли тільки раз, забрати документи дівчини. Юрій заборонив Аліні брати навіть речі, він сам купив їй все. Тетяна зустріла дочку з холодом, мовчки віддала документи.

Аліна закінчила навчання у вечірній школі. Через два роки, дівчина вступила до медичного інституту. Вона мріяла стати лікарем, як і її чоловік. На матір вона зла не тримала, адже якби та не вигнала її серед ночі на вулицю, Аліна не зустріла б свою кохану людину.

Як то кажуть, не було б щастя, та нещастя допомогло.

Джерело.

You cannot copy content of this page