fbpx

Заглянь всередину своєї сумочки – та дізнайся більше про себе!

Заглянь всередину своєї сумочки – та дізнайся більше про себе!

Стиль «хаос»

В сумочці речі першої необхідності лежать глибоко на дні. Щоб знайти гаманець чи записничок, прийдеться затратити чимало часу. Що можна сказати про власницю? Очевидно, ти живеш під девізом «Ніяких проблем». Ти не ображаєшся, тішишся життю, проте можеш «запросто» підвести людину, забувши про обіцянку, і не вбачаючи в цьому нічого поганого. Познайомитися – без проблем!, розійтись – ще простіше!.  Джерело

Стиль «зразковий порядок»

Читайте: У якому місяці ваш чоловік народився -таке і буде з ним життя

Тут сумочка – повна протилежність попередній. Все, що потрібно, завжди під рукою. Сама сумочка ніколи не буде яскравого, «крикливого», кольору; м’які кольори і строгі форми. Ти – активна і надійна, толерантна і ввічлива, і , звичайно, впевнена в собі!

Стиль «колекційна сумочка»

Використані квитки в кіно і театр, зім’яті рецепти, квитанції, гудзики, конверти, платіжки, фотографії – це все лише невелика частина того, що ти носиш в сумці місяцями. Ти настільки велика мрійниця, що майже зовсім не пристосована до реального життя.

Стиль «на всі випадки життя»

Чого тільки тут нема! Набір ліків, запасні окуляри, дезодорант, манікюрне приладдя, комплект ключів, нитки з голками, поліетиленові пакетики. Все, що душа забажає! В практичній, життєвій мудрості тобі не відмовиш.

А ще, у тебе велике, добре серце і бажання всім допомогти!

You cannot copy content of this page