fbpx

Закон пожeртвування: беріть і давайте правильно

Закон пожeртвувань говорить, що якщо людина бере і віддає правильно – вона ніколи нічого не втрачає. Треба брати і віддавати одночасно, в цьому полягає секрет великої мудрості. Людина, яка живе не для себе, тобто, все робить для інших людей або для Бога, бере щось для своїх потреб лише за необхідності, коли без цього вже не може просто жити.

Припустимо, їсти треба, одягатися треба, квартиру мати треба, годувати дітей теж треба.

Закон пожeртвувань – дуже серйозний предмет і той, хто прийде до нього, знайде матеріальний достаток і зможе розвивати в собі хороші якості характеру.

Що можна жeртвувати? 

свої кошти, те, що ми заробляємо,
можна жeртвувати свої знання,
можна жeртвувати свої думки,

можна жeртвувати своє тіло,
можна жeртвувати свої почуття,
можна жeртвувати свою життєву енергію.

У всіх випадках буде якийсь результат, але завжди різний. Будь-яку людину можна наділяти пожeртвуванням?

Усім і кожному можна жeртвувати тільки свої доброзичливі думки. Коли людина в розумі бажає всім щастя, то ці побажання можна дарувати всім підряд без винятку. Навіть вбuвцям, навіть абсолютно деградованим особистостям.

Пожeртвування в розумі

Щастя ми повинні кожному бажати, в цьому полягає суть пожeртвування в розумі. Пожeртвування в розумі, що здійснюється постійно, дає величезну силу в будь-яких починаннях. За що б людина не бралася, її переслідує успіх, будь-то матеріальні чи духовні починання. Все, що вона хоче мати в своєму житті – отримає, якщо буде просто подумки бажати всім щастя з почуття обов’язку.

Кому можна давати пожерствування

Пожeртвування можна давати всім і кожному, якщо це не пожeртвування думки. Людина повинна знати, кому які пожeртви слід давати. Якщо людина не знає цього, то, безсумнівно, буде деградувати, тому що пожeртвування може принести як благо, так і шкоду.

Іноді люди, спонукувані співчуттям, дають милостиню жебракам, а ті пропивають ці гроші. Той, хто дає таку пожeртву, і той, хто отримує – обидва будуть страждати в майбутньому.

Пожeртвування знанням
Крім пожeртвувань думками є ще один вид пожeртвувань, який можна давати всім, з однією лише умовою, що людина хоче прийняти цю особливу пожeртву.

Якщо людина не хоче прийняти, то ніколи не треба робити цей вид пожeртвувань. Пожeртвування знання є самим піднесеним видом пожeртвування, якщо це справжнє знання.

Як визначити, знання дані чи ні?

Спочатку слід визначити – про які знанні йдеться, так як є знання матеріальне і знання духовне.

Матеріальне знання – воно тимчасову і існує в рамках якоїсь спеціальності, або в рамках цього всесвіту.

Духовне знання – вічне, конкретне, істинне і абсолютне. І, що важливо, це знання приносить людині щастя! Несправжнє знання приносить або оману, або страждання.

 

Всі види пожeртв діляться на три категорії:
В доброті.
У приcтрaсті.
В невігластві.

Та людина, яка усвідомила цю градацію пожeртвувань, набуває здатності віддаючи, нічого не втрачати, і набуваючи, не прив’язуватися до цього.

Якщо людина, набуваючи, прив’язується до якоїсь речі своїми почуттями, які як щупальці розуму, мають матеріальну природу, то ця прихильність цілком матеріальна, цілком реальна. І якщо у людини забрати цю річ, то вона страждає теж цілком реально.

Тому, закон пожeртвувань говорить:
людина ніколи нічого не повинен вважати своєю власністю. Людина повинна знати, що все належить Богу.

Якщо людина хоче досягти якоїсь мети в житті, то повинен займатися пожeртвами в благості. У цьому випадку він безсумнівно отримає необхідні кошти.

Але якщо отримані кошти використовуються для покупки непотрібних речей, людина повинна нарікати на себе, якщо їй не вистачить коштів для досягнення своєї мети.

Той, хто завжди усвідомлює мету придбання тієї чи іншої речі, надходить в благості.

Той, хто купує річ просто через те, що вона йому сподобалася – надходить в пристрасті.

А той, хто купує річ для того, щоб нашкодити комусь, надходить в невігластві.

Та річ, яку людина набуває в благості, стає знаряддям для досягнення мети. Річ, яку він набуває в пристрасті, забирає у нього життєву енергію. А річ, яку він купує в невігластві, викликає у нього страждання.

Як правильно жeртвувати
У кожної людини є що жeртвувати, кожна людина може жeртвувати в цьому світі, хоча б подумки бажати всім щастя. Треба знати, як це робити.

Навіть бажати всім щастя можна неправильно, а з корисливих спонукань. –

– «Я бажаю всім щастя, я бажаю всім щастя, коли ж печія пройде? Я бажаю всім щастя, я бажаю всім щастя, все одно болить. Я бажаю усім щастя. Він всіх нас обдурив, цей Олег Геннадійович, печія не проходить. Я бажаю усім щастя”.

Це не діє, оскільки таке пожeртвування в пристрасті, має зв’язок з результатом. Воно не було направлено на благо інших людей, а, в кінцевому рахунку, егоїстично. Якщо ви робите це для себе – це пожeртвування в пристрасті.

Пожeртвування в благості робиться з почуття обов’язку, а не для того, щоб отримати щось натомість. Здатність зробити пожeртвування в благості дається дуже важко. Вона дається тільки тим, хто має Знання як жити не для себе. Дуже важко жити для інших. Все, що завгодно робіть, все одно в голову влітає одна й та сама думка: «А що я з цього буду мати?

Якщо людина робить щось безкорисливо, то отримує щось натомість відповідно до закону пожeртвувань.

Якщо людина безкорисливо дає те, що потрібно тому, хто менш гідний, або рівного собі, то він одержує взамін стільки ж коштів до свого життя, скільки він віддав.

Наприклад, він бажає щастя того, хто не гідний отримати щось матеріальне від нього – він отримає у відповідь побажання щастя на свою адресу.

Принцип полягає в тому, що людина нічого не втрачає, роблячи пожeртвування в благості, тобто почуття обов’язку.

 

 

Пожeртвування не треба давати місцю.
Деякі дають пожeртвування храму, бібліотеці. Пожeртви даються завжди людині. У будь-якому храмі, в будь-якій бібліотеці, всюди, де завгодно, є люди. Подивіться на тих людей, яким ви даєте пожeртвування, і ви побачите – потрібно це робити чи не потрібно. Також, щоб давати пожeртву, треба знати статус особистості, якій ви даєте пожeртвування.

Наприклад, можна священику давати пожeртву коштів, можна жебракові, який веде милостивий образ життя, але пожeртвування їжі треба давати будь-якому голодному.

Їсти не можна нікому заборонити. Якщо, припустимо, той же алкоголік просить у вас щось, як потрібно вчинити? Побажати йому щастя, якщо у вас немає їжі, якщо у вас є їжа – треба дати йому поїсти. Гроші давати йому не можна, він купить не їжу, а горілку.

Пожeртви потрібно давати для того, щоб досягти досконалості в житті. Даючи пожeртвування, і не відчуваючи сил відмовитися від отримання чого небудь натомість, можна щось побажати собі. Найкраще побажати собі замість чистого Знання.

Віддаючи що-небудь людина може сказати: «Я це роблю для того, щоб отримати чисте Знання».

Чисте знання означає знання, яке веде людину до досконалості. Досконалість означає щастя. Якщо людина стає щасливою, це означає, що вона отримує справжнє Знання. Без Знання бути щасливим неможливо.

Читайте також: 21 серпня день стане ніччю: на людство чекає неймовірне явище та стрімке зниження температури

Джерело.

You cannot copy content of this page