fbpx

Залучення грошового успіху, достатку, добробуту до вашого будинку

Мати достаток, удачу та добробут в будинку, потрібно викинути старі речі, та речі, якими ви не користуєтеся, а також розібрати накопичені завали. Ваша енергія буде вільно переміщатися, і щось нове зможе зайти до вашого будинку.

Особливо це стосується коридору і тієї кімнати або сторони, яка у вас припадає на південний схід, саме ця сторона відповідає за матеріальне благополуччя та грошові потоки. Коридор повинен бути світлим, без громіздких меблів, несправних лампочок, поваленої у купу взуття та одягу. У таку прихожу не захочуть увійти ні людина, ні гроші, ні нові можливості.

Подивіться уважно на свої вхідні двері. Якщо вони брудні або недоглянуті, то грошей можете не чекати, щоб ви не робили. Здоров’я і гармонійної сімейної життя, До речі, теж.

Зона Грошей по фен шуй

Південний схід – це зона фінансового благополуччя у домі, тому саме його потрібно активізувати для залучення багатства. Визначте цей сектор у своєму будинку, потім облаштуйте його правильно.

До речі, у традиції чиста вода, налита в банку і постійно на підвіконні зі сходного боку під час молодика, є також запорукою здоров’я та удачі.

Талісмани фен шуй для залучення божества достатку

Хотей – один із найбільш шанованих грошових знаків Китаю. Адже цей життєрадісний товстун уже одним своїм виглядом символізує добробут, задоволення від життя та достаток. Статуетка Хотея з мішком грошей у руці, з персиками або просто монетами, поставлена в зоні Грошей або в зоні Покровителів, – запорука вашої успішної кар’єри та хороших доходів.

Ще один бог достатку, Дайкоку, особливо в поєднанні з богом Ебісу та рибою Тай, зробить вас не лише багатими, а й щасливими. А це, погодьтеся, не одне й те саме. Саме це їхнє поєднання принесе у вашу життя відчуття гармонії та радості від того, що ви вже маєте, і надію на краще. Дайкоку сам по собі настільки позитивний, що і один тільки він, з ведмедиком за плечима і калаталом, принесе у вашу життя цілком відчутний достаток.

You cannot copy content of this page