fbpx
Новини

Замете снігом і накриє морозом: прогноз погоди в Україні до 30 січня

25 січня вночі у східних, центральних та південних областях, а вдень на заході України пройде невеликий, помірний сніг. Температура повітря вдень очікується в межах -10…-5 °С, у західних, північних областях та в Карпатах -17…-12 °С. Удень стовпчик термометра покаже -7…-2 °С, у Криму, Приазов’ї та Волинській області близько 0 °С.

26 січня в більшості областей пройде невеликий сніг за рахунок малорухомого атмнсферного фронту. Температура вночі прогнозується в межах -10…-5 °С, у Карпатах та східних областях -16…-11 °С.

27 січня у західних областях очікується сніг, що вдень перейде у мокрий сніг та його налипання. На крайньому сході країни теж імовірний невеликий сніг. Решта території залишиться без опадів.

У центральних, північних та східних областях температура повітря вночі опуститься до -15…-10 °С, на Сумщині до -20 °С; у західних областях -7…-2 °С. Вдень у західних областях температура коливатиметься близько 0 °С, на решті території -7…-2 °С.

28 січня атмосферний фронт, пов’язаний із циклоном над країнами Балтії, спричинить появу снігу та мокрого снігу в західних та північних регіонах. На інших територіях опадів не спостерігатиметься. Температурний фон буде розподілений нерівномірно.

Лівобережну Україну очікують сильні морози: -16…-11 °С, у Харківській та Луганській областях до -21 °С. У західних та південно-західних областях значно тепліше: -7…-2 °С. Вдень прогнозується відлига на заході та півдні країни: -1…+4 °С. У східних областях поки що тримається холодна повітряна маса з температурами -8…-3 °С.

29 та 30 січня на більшості території України очікується випадання снігу та мокрого снігу. Вночі температура коливатиметься в межах в межах -8…-3 °С, вдень -3…+2 °С.

You cannot copy content of this page