Заміж Таньку ніхто не брав, тільки дітей справно наpoджyвaла: “Це ти винна, навіщо я тільки тебе наpoдила. Все життя мені зіпсувала”

Заміж Таньку ніхто не брав, тільки дітей справно наpoджyвaла

Була у нас одна дівчинка в дитбудинку, Ксюша. Хороша дитина, без будь-яких відхилень, але дуже замкнута.

Мати дівчинки – Тетяна Вікторівна, сама віддала її. Спочатку тимчасово у зв’язку з важким матеріальним становищем, а потім назавжди.

Ксюша спочатку плакала, але додому ніколи не просилася. А потім і зовсім звикла так, що з дитбудинку не хотіла нікуди навіть виходити. Ласкава і слухняна дитина. Як так можна було, не розумію. Джерело

Тетяна Вікторівна, наpoдила першого сина в 14 років. Мати їй допомагала з вихованням, хотіла вивчити Таню. Але Таня не хотіла вчитися, хотіла одружитися. Та ось тільки заміж її ніхто не хотів брати. Ось і подумала Таня, що виною тому син, який як клеймо на ній. Кинула дитину на матір, а сама поїхала в пошуках щастя в інше місто.

Коли Тані виповнилося 19 років, вона знову наpoдила сина, але про його долю нічого невідомо, можливо його хтось усиновив.

У 30 років Тетяна усвідомила, що нікому не потрібна. Заміж вона так і не вийшла, та й взагалі, чоловіки в її житті явище тимчасове, часто мінливе.

Тоді то й познайомилася вона на ринку де працювала з Алішером. Той начебто тримав кілька наметів, гроші водилися та й не одружений. Тетяна вирішила діяти. Швиденько спокycила і зaвaгiтніла Ксюшею.

Але, коли вона її наpoдила, то Алішер відразу поїхав на батьківщину де, як виявилося, у нього вже була дружина і четверо дітей. Знову Тетяна залишилася одна і незаміжня. Але дочку вона залишила при собі.

Потім був Юра. Вона з ним цілих півтора року прожила, але Юра дуже любив випити, а коли перебував під цією справою, то починав бuтu і Таню і її маленьку дочку.

Таня завжди звинувачувала дочку:

-Це ти винна, навіщо я тільки тебе наpoдила. Все життя мені зіпсувала.

Після Юри, були такі ж «тата». Різні особи, але повадки ті ж. До того ж сама мама Таня дозволяла собі ображати дочкy, тому і чоловіки так реагували.

Потім Тетяна Вікторівна зустріла свою любов – Максима. Жили разом, але він потім почав говорити Тетяні:

-А дочка то у тебе симпатична росте. Ось виросте, я тебе залишу, а з нею жити буду.

Тетяна Вікторівна спочатку сміялася разом з ним, а потім почала помічати, що він якось дивно себе поводе. Постійно то на коліна посадить, то купає сам дівчинку.

Не витримала вона і привела її за руку до нас.

Читайте також: У 16 я зaвaгiтнiла і батько вивіз мене на вокзал сказавши на прощання: – Зганьбила нас на все село! Запам’ятай, ти не маєш батьків!

Я не знаю, як склалася подальша доля Ксюшиной мами, але у нас ми її більше не бачили. Ми Ксюшу відігріли, вигодували і стала вона дуже ласкавою дитиною. Але, звичайно, тpaвма для неї залишиться назавжди.

Ксюшу забрали в сім’ю. А знаєте хто? Її найстарший брат. Йому виповнилося 23 роки і він одружився, потім бабуся йому розповіла про матір, а потім він і сам її розшукав, вона то і сказала йому, що Ксюша у нас.

-Якщо хочеш, забирай, ви обоє мені поперек горла, все життя мені зіпсували.

Син і забрав Ксюшу. З матір’ю вони більше не бачилися.