Заміж вона вийшла за скромного, бідного хлопчину. У нього крім роботи нічого не було. Але для Аріни гроші не головне в житті. Взагалі Діма з біднуватої сім’ї. Але одного дня до них прийшов юрист з далекої Італії

У житті Аріни траплялося багато. Але вона завжди вірила в краще. Заміж вона вийшла за скромного, бідного хлопчину. У нього крім роботи нічого не було. Але для Аріни гроші не головне в житті. Взагалі Діма з біднуватої сім’ї.

Його мама виховувала одна. Його батько давним давно виїхав з країни за кордон. І ніхто не знав, де він, що з ним. А ось мама і Діма все життя ледве кінці з кінцями зводили. Аріну Діма підкорив своєю наполегливістю і любов’ю. Він намагався робити все, щоб дівчина його полюбила. Коли вони одружилися, стали жити зі свекрухою.

Їм було непогано там жити. Свекруха всім серцем прийняла невістку. Дні бігли вперед. Вони жили тільки роботою та будинком. Тихе сімейне життя. Але одного разу все змінилося. До них прийшов юрист, який колись мав якісь справи з батьком Діми. І він їм розповів, що тато не стало і залишив синові величезний спадок в Італії. Крім нерухомого та рухомого майна, ще були кілька рахунків у різних банках. Дімі потрібно було їхати і вступати в спадок, інакше, інші розтягнуть.

Діма не став відмовлятися. Знайшов гроші на дорогу і поїхав. Пробув він там мало не півроку, дружина з мамою, вже думали, що не повернеться він назад. Забуде їх. Але ні. Він приїхав зовсім іншим: чудовим молодим чоловіком, який знає собі ціну. Він не захотів їхати з Батьківщини, тому вирішивши справу зі спадщиною, повернувся додому. З цього часу вони зажили зовсім інакше.

Ось так буває, живеш у злиднях, а потім, бац, і ти єдиний спадкоємець величезних статків.

Фото ілюстративне з вільних джерел