fbpx

– Занадто рано я вирішив з тобою одружуватися, не гідна ти поки стати моєю дружиною. Правильно мама говорила, що наша сім’я не для тебе. Дострибалася, дооралась? Не буде ніякого весілля! – заявив мені наречений, коли і сукню вже вибрали, і обручки

З майбутньою свекрухою у мене були досить напружені стосунки, а точніше кажучи, вона й імені мого чути не хотіли. Ми не спілкувались і тут вона кілька днів тому приїхала до мене в гості.

Ні доброго дня тобі, ні як справи, у неї були суто меркантильні цілі і на всі її запити я відповіла категоричне “ні”.

Проклинаючи мене, вона пішла з гордо піднятою головою. Це-то я пережила. Тільки ось незрозумілим залишився один момент, звідки вона адресу дізналася, якщо я її не давала, в гості не запрошувала.

Ледь до вечора дотерпіла, аби розібратись зі своїм нареченим, з якого це дива його мама вимагає від мене послуг, як вона висловилась.

Микита прийшов додому в гарному настрої і досить спокійний. Запитав, що на вечерю. Я мовчки поставила перед ним тарілки і сіла навпроти.

– Ти нічого не хочеш мені розповісти? – запитала я його.

– А що, хіба щось трапилося? – подивився він на мене невинними очима.

– Твоя мама в гості заходила, – зайшла я з іншого боку.

– Ааа, ось ти про що, все-таки дійшла значить, – простягнув він, очі тут же забігали.

– Ти їй дав адресу?

– Ну так, вона поговорити з тобою хотіла, я подумав, що, може, налагодите відносини перед весіллям, – швидко промовив він на своє виправдання.

– А ти знаєш, навіщо вона приходила? – повільно запитала я свого на той момент майбутнього нареченого, дивлячись йому в очі. Микита відвів погляд в тарілку.

– Ну, в загальних рисах, – розпливчасто відповів він.

– Ах, в загальних рисах, значить, – схоже заспокійливе перестало діяти, – а ти знаєш, що твоя мама хотіла, щоб я твою сестру влаштувала до себе на роботу.

– Ну, і що в цьому такого, майбутні родички адже, – сказав він.

– Але ти ж прекрасно знаєш, що ця посада у нас одна, і я не можу її рекомендувати на це місце, тому що воно моє, – чітко промовила я.

– Ось, Алісо, завжди ти була егоїсткою, – відмахнувся він від мене, – могла б що-небудь придумати, що тобі складно чи що. А то і маму засмутила і на мене наїжджаєш.

– Та що ти кажеш, – підвищила я голос, – а ще вона хоче, щоб твоя сестра з її хлопцем жили з нами, – з єхидною посмішкою вимовила я, розуміючи що Микита з ними заодно.

– Ну нехай поживуть, он скільки місця вільного, все одно ти весь час зайнята, – нахабним тоном відповів мені майбутній чоловік.

– А мене взагалі хто-небудь запитав, чого я хочу?! – вигукнула я.

– А чого тобі не вистачає? Пропозицію я тобі зробив, заміж скоро вийдеш, чого тобі ще треба!

Моєму терпінню в цей момент прийшов кінець. – А я не хочу думати про твою родину, вони мене люто ненавидять, а я повинна їм посміхатися і робити те, що вони захочуть. Ну ні! Це поки твоя сім’я, ось ти і вирішуй їх проблеми. А я не хочу бачити в своєму будинку сторонніх людей, не хочу втрачати улюблену роботу, тільки тому що Юлі потрібніше, нехай спочатку освіту отримає, а потім вже мріє …

Мабуть, в цей момент я перегнула палицю. Микита почервонів, відкинув убік вилку.

Читайте також: Тітка завжди готувала суп: це коли у велику кастрюлю засипався посічений рис, додавала три картоплини і банку рибних консервів. Іноді тітка робила вінегрет. Овочі нарізалися у велику каструлю, потім цю кастрюлю ставили у холодильник і це була вечеря на три дні. Якщо є вінегрет, значить іншого нічого не готувалося

– Ось як ти заговорила. Занадто рано я вирішив з тобою одружуватися, не гідна ти поки стати моєю дружиною. Правильно мама говорила, що наша сім’я не для тебе. Дострибалася, дооралась? Не буде ніякого весілля! Зрозуміла?! – з цими словами він схопив свій телефон, помчав в коридор, одягнувся і грюкнув дверима.

Я тихенько опустилася по стіні. Таким я свого нареченого ще не бачила. Що це зараз було? Або він уміло приховував свої емоції весь цей час … Загалом, проридала я весь вечір від гіркої образи і розчарування. Невже я могла так сильно помилятися?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page