fbpx
Життя

Запросив він її, як справжній чоловік, в ресторан, а не по паркам на підборах шкандибать в мороз, хоча, напевно, її слід було саме в парк і вести. Терпіння його скінчилось вже тоді, коли вона попросила офіціанта принести блюдце з водою і почала поїти свою собаку прям зі столу

Сьогодні обідали з другом мого чоловіка, який любить нам розповідати всякі історії про своїх дівчат. Він неодружений, тому дівчата у нього періодично оновлюються. Так ось сьогодні він нам розповів про нову пасію, яка просто дивакуватим чином зіпсувала їхнє перше побачення.

Запросив він її, як справжній чоловік, в ресторан, а не по паркам на підборах шкандибать в мороз, хоча, напевно, її слід було саме в парк і вести. Все б нічого, та ось тільки дівчина чомусь притягла з собою на побачення … собаку. Так-так, справжнісіньку собаку, маленьку правда, але факт залишається фактом. Як вона пояснила: кращий друг завжди при ній, вона завжди його бере з собою на побачення.

Ну і вони пішли з цієї собачкою в ресторан. Взагалі, звичайно, мені не зрозуміти, навіщо собачку, нехай і доглянуту, тягти в ресторан. Собака – тварина. Їй не місце на побаченнях, і вже тим більше не місце в ресторанах. Не можеш залишити з кимось – не заводь вихованця взагалі!

Як же проходило їхнє побачення? Ця мамзель сиділа за столом з виделкою в одній руці і з собачкою в інший. Це безглузде видовище дуже дратувало нашого приятеля, але він вирішив бути толерантним. Проте, його терпіння надовго не вистачило. Коли вона попросила офіціанта принести блюдце з водою і почала поїти свою собаку прям зі столу – толерантний і терплячий хлопець не витримав і придумав важливі справи, щоб якомога швидше покинути ресторан.

Звичайно, більше він цю дівчину нікуди кликати не буде. А я думаю, що і правильно: від людей, які з собачками своїми не розлучаються і скрізь з ними ходять, краще триматися подалі.

Фото спеціально для Особлива

You cannot copy content of this page