Затемнення 11 серпня: що не можна робити в цей день

Завтра, о 12:47 за київським часом, відбудеться останнє сонячне затемнення в 2018 році.

Останнє сонячне затемнення відбудеться в знаку Лева і буде частковим, так як шматочок Сонця все-таки буде видно. Частково його зможуть побачити українці, але особливо добре це явище можна буде спостерігати в північній частині Північної Америки, в Гренландії і північних частинах Європи і Азії.

Вплив сонячного затемнення

Вплив сонячного затемнення особливо сильно буде відчуватися за два дні до і два дні після. Цей день краще провести в спокійній домашній обстановці, присвятивши час відпочинку і власним думкам. Зараз саме час відпустити минулі образи, зробити висновки з прожитих ситуацій.

Емоції в ці дні зашкалюють, тому намагайтеся бути більш стриманим і зайвий раз не ставайте ініціатором конфлікту і сварки. З радикальними ідеями, які приходять вам в голову в ці дні, краще почекати і обдумати все ще раз через кілька днів.

Читайте також: Чому не можна саджати ялинку біля будинку?

У день сонячного затемнення не можна:

проводити будь-які фінансові операції і здійснювати великі покупки;

починати нові справи і проекти;

брати гроші в борг;

брати участь в лотереях і грати в азартні ігри;

проводити будь-які медичні втручання;

підписувати важливі договори і ділові папери;

відправлятися в далеку подорож, взагалі в цей день краще обмежити будь-яке пересування по жвавих трасах, так як дуже великий ризик аварій і ДTП;

вживати алкоголь, навіть в малих дозах;

зустрічатися з друзями і збиратися у великі компанії, велика ймовірність сварок, конфліктів і бійок, навіть серед друзів;

думати про погане, так як в цей день думки особливо матеріальні.

Джерело.