Затемнення у грудні – час, коли потрібно бути особливо уважними: ось чого категорично не можна робити в цей день

У такі дні важливо захистити себе і своїх близьких від негативного впливу недоброзичливців. Постарайтеся вивчити всі можливі аспекти впливу Місяця і Сонця на наше життя в цей день, щоб не зустріти на своєму шляху проблеми. Джерело

Особливості затемнення в грудні 2019 року

Нас чекає кільцеподібне сонячне затемнення, яке відбудеться 26 грудня. Місяць встане між Землею і Сонцем, закривши його світло. Кільцеподібне затемнення означає, що Місяць буде на досить великій відстані від Землі, тому його диск не закриє Сонце, а виявиться в ньому. Земля буде перебувати в півтіні, тому тимчасового сильного затемнення не буде.

І хоча побачать його не скрізь, його енергетичний вплив на світ буде відчуватися всюди.

Поради астрологів щодо затемнення в грудні

Цього разу затемнення відбудеться в Знаку Козерога. Це означає, що воно пройде під егідою стихії Землі. Це негативне поєднання, через яке може відбутися маса неприємностей в сфері фінансів.

Перше, про що варто пам’ятати, це необхідність позитивної домашньої енергетики. Для цього потрібно встигнути прибрати вранці або напередодні 25 числа. Пора викинути весь зайвий мотлох, навести порядок на робочому місці, якщо ви працюєте вдома.

26 грудня нас очікують великі негаразди в стосунках з людьми. Затемнення в Козерозі – це завжди великий ризик для тих, хто не вибирає вирази і сфокусований на собі самому. Егоїстична поведінка не повинна перетворюватися в провокаційну. У той же час потрібно навчитися говорити «ні» в цей день, щоб не витрачати час на те, що важливо іншим людям.

Дуже нeбeзпeчними пoчyттями та емоціями стануть заздрість, ревнощі, образа. У любовних відносинах це може поставити закоханих в дуже незручне становище. Якщо на момент затемнення 26 числа у вас вже намітилася тріщина у відносинах, краще не провокувати скандали.

У фінансовій сфері будуть діяти цілком стандартні, але дуже важливі рекомендації астрологів. Експерти радять не витрачати багато грошей в цей день, не робити навіть невеликих необдуманих покупок. Деякі проблеми можуть принести людям спільні справи. У такі дні люди схильні до вилучення вигоди практично з усього. Процвітатиме обмaн і шахpaйство.

Читайте також: Долю шлюбу можна визначити по фотографіях: 6 ознак на весільних знімках, які свідчать про швидке розлучення

Один великим плюсом майбутнього сонячного затемнення буде той факт, що його наслідки не розтягнуться на декілька днів або навіть тижнів. Нам потрібно потерпіти лише один день, а 27 числа всe вже повернеться на круги своя.

Трохи змінить обстановку в позитивну сторону квінтіль Сонця з Нептуном. Такий аспект робить людей більш зібраними, а також допомагає реалізовувати потенціал, незважаючи на можливі перепони.