“Зaвaгiтнiла від свого продюсера і приховувала це від всього світу”: Відверто про життя солістки The Hard Kiss Юлії Саніної

У неї мільйони шанувальників, вона не одноразово отримувала титул найкрасивішої української виконавиці.  А ось про творчий шлях і особисте житті солістки групи The Hard Kiss Юлії Саніної відомо не так вже й багато.

Юлія народилася в 1990 році в Києві. Її майбутнє було визначено ще з дитинства, адже батьки були музикантами і з народження прищепили дівчині любов до творчості. Уже в три рочки дівчинка виступала в ансамблі, яким керував її батько. Артистка виступала в різних групах і навіть була учасницею багатьох теле та радіопередач. У свої 15 вона змогла закінчити музичну школу, а потім стала солісткою групи Sister Siren.

На її подальшу долю вплинула вища освіта, яку вибрала собі дівчина. На подив усіх її знайомих, вона вирішила стати журналістом, і успішно підробляла у великих виданнях. На одному з інтерв’ю, вона познайомилася з Валерієм Бебко, який тоді ще працював на телеканалі MTV. 18-ти річна талановита дівчина настільки зацікавила чоловіка, що він запропонував їй записати спільну пісню. Результат вразив всіх, і вони вирішили створити свою групу «Val & Sania».

Саме цей момент, можна назвати народженням групи The Hardkiss, яка стала так називатися тільки в 2011 році. Після перейменування, виконавці вирішили поміняти свій стиль і почали писати свої пісні англійською мовою. До групи почала приходити справжня популярність, на концертах ставало все більше і більше фанатів, а потім вони почали збирати величезні стадіони.

У 2015 році, група вже досягає піку популярності, і всі дізнаються шoокyючу звістку. Юля наpoдила первістка Данила від продюсера і соліста групи Валерія Бебко. Виявилося, що їх стосунки виникли через два роки після того, як вони почали спільні виступи. Але закохані приховували свої почуття від усього світу, навіть від інших учасників групи. Дівчина розповідала, що наpoдження дитини дуже змінило її життя.

Насправді, з мене хороша мама. Няні я його не довіряла. Перші два місяці після пoлoгів я нікому не давала сина на руки, навіть бабусям. Я була бoжeвільною матусею в цьому плані.

Читайте також: «Приревнувала чоловіка до Ольги»: Талановита актриса чи тінь відомої сестри – вся правда про життя Наталі Сумської

Незважаючи на те, що в сім’ї все чудово, Юлія зізнавалася, що дуже ревнує свого красеня-чоловіка, адже у рок-музиканта величезна кількість фанаток. Рятує те, що на концерти вони їздять разом, і Саніна завжди знає, що відбувається у нього в гримерці.

Я страшенно ревнива і ревнощі у мене викликає абсолютно все. Те, як мій коханий подивився на кого-небудь. Коли дівчата дивляться на мого коханого. Я розумом розумію, що переживати нема чого — у нас з чоловіком дуже довірливі стосунки, але нічого не можу з собою вдіяти.

Зараз сімейна пара продовжує свої виступи в групі, та вже у вересні вони планують випустити новий альбом.

Джерело.