Заявила Ольга сестрі, що дитина в плани не входить, у неї з’явився шанс виїхати за кордон з молодим залицяльником. Вона, поки Олена була на роботі, зібрала речі і зникла, а маля залишила сусідці

Приїхала сьогодні до мене Лєнка, однокласниця моя колишня, з нею ми досі підтримуємо дружні стосунки. Панікує подруга, відповідальність на неї звалилася. А справа ось у чому.

Є у Лєнки сестра старша, яка розлучилась з чоловіком. Ольга ця, з речами і пузом, що вже ніс підперало, повернулася жити у батьківську квартиру, до сестри. Жили вони мирно, скромно і чекали поповнення. Джерело

Народилася у Ольги дівчина, Анною назвала. А коли дівчинці ще й місяця не виповнилось, мама почала зникати, усіляко ухилаючись від своїх обов’язків. Олена допомагала як могла.

А тепер ця горе мати заявила сестрі, що дитина в плани не входить, у неї з’явився шанс виїхати за кордон з молодим залицяльником. Вона поки Олена була на роботі зібрала речі і зникла, а маля залишила сусідці.

Ви уявляєте, Лєнка приходить з роботи, сестри немає, а вдома сусідка з малечею сидить чекає її. Як тепер бути вона не знає, але Аньку твердо вирішила залишити собі, хоча і розуміє, що непросто це буде зробити офіційно.