“Здрастуй Марино, це кохана жінка твого чоловіка турбує! Я трохи втомилася від всього цього, і хочу тобі сказати, що гроші прислала я. Сподівалася, що ти здогадаєшся що, і до чого. Але ти виявилася дурніше ніж я думала” – отримала я повідомлення

Приходить дивне смс, відкриваю. Бачу – на рахунок впала пристойна сума грошей з незнайомої карти. Природно виникають питання. Звідки? А справа була саме напередодні 8-го березня. Сергій, чоловік мій, в цей час спокійно читав новини на дивані. З ранку йому у відрядження.

– Сергію? – смс йому показую – Дивись, тут переказ якийсь дивний. Не знаєш, хто це міг зробити? Бачу, занервував трохи. Тільки що око не засмикалося. Почав гортати новини на планшеті якось швидко, не читаючи навіть.

– Ну ка покажи … – протягнув руку Сергій, відволікаючись від читання. Віддала йому телефон. Подивився, насупився ще більше. Спохмурнів. Про людське око порівняв номер карти із записаними, і телефон мені повернув.

– Ні – похитав головою він – Уявлення не маю! Шахраї, напевно.

– Тоді я не буду витрачати ні копійки – кажу у відповідь – І хочу зателефонувати до банку, розберуся хто відправник.

– Стривай! – помітно пожвавився Сергій, і сівши на край дивана обійняв мене за плечі – Чого ти журишся? Втомилася адже після роботи, відпочинь, почитай, завтра все вирішимо.

Останнім часом відносини у нас прохолодні. І вдень і вночі. Тому така турбота, мене насторожила. Це, і стало початком моїх підозр. Але всі ці тяжкі думи, вирішила відкласти до ранку.

Якраз з пробудження все і почалося. Сергій заявив мені, з якоюсь неймовірною радістю, що купив мені на вихідні квиток, на тур-подорож по рідному краю. З нагоди свята. Сказала йому, що у мене немає бажання, і взагалі були інші плани. Він почав нервувати.

– А ти чому не виїжджаєш? Тобі ж на поїзд – його питаю.

– Довелося квитки змінити … – далі пішли якісь безглузді виправдання. Від поїздки я відмовилася. Він уткнувся в телефон, і так провів близько години. По обличчю було видно що дико лютує і постійно комусь пише. Було очевидно, що йде сварка. Питати не стала з ким, сам розповість якщо треба. Потім все ненадовго стихло, до тих пір, поки я не отримала оповіщення в соцмережі про нове повідомленні. Від якоїсь Ольги.

Дослівно цитую: «Здрастуй Марино, це кохана жінка Сергія тебе турбує! Я трохи втомилася від всього цього, і хочу тобі сказати, що гроші прислала я. Сподівалася, що ти здогадаєшся що, і до чого. Але ти виявилася дурніше ніж я думала. Судячи з розповідей Сергія, ти не дуже хороша людина. Тому скажу прямо. Збиралася приїхати сама, тому що відрядження Сергія скасували. І ти мабуть відмовилася поїхати на відпочинок. Через кілька годин я приїду і замість відпочинку, ти підеш в пішу подорож з нашого життя, сама знаєш яку»

У всій цій ситуації, мене порадувало тільки одне. Квартира в моїй власності, та й машина на батька оформлена. На щастя, все це непорозуміння у вигляді шлюбу, яке тривало три роки, тепер закінчено. Скільки ж разів він їздив у «відрядження»? Намагалася порахувати я. Та не менше десяти, напевно, тільки за останній рік. Яка ж я дурна.

Фото ілюстративне з вільних джерел