Зелень зможе лежати в холодильнику не один тиждень і буде свіжою! Ось секрет

Іноді буває так, що родичі або друзі пригощають великою кількістю зелені або ж у вас на дачі дозрів хороший урожай, але потрібно його збирати і відвозити додому. Як же зробити так, щоб вся ця ароматна краса не зів’яла вже через кілька днів? Сьогодні ми поділимося “рецептом”, який допоможе зберегти зелень свіжою довше. Вона зможе спокійно лежати в холодильнику тиждень!

Беремо чисті сухі банки. Відламуємо ніжки від зелені, якщо вони сильно довгі (петрушка, кріп або щось інше), складаємо її в банки так, щоб вона стояла. Не потрібно робити це занадто щільно. Акуратно накриваємо харчовою плівкою, а в ній робимо кілька дірочок ножем. Це потрібно, щоб надходило повітря. Ставимо в холодильник!

Читайте також: 7 супер корисних порад для тих, хто користується мультиваркою: про це не пишуть в жодній інструкції

Принадність цього секрету в тому, що вам не потрібно використовувати воду. Багато господинь наливають її в склянку, а потім, як букет, ставлять туди пучки своєї зелені. Це чудово, але в’яне вона в такому випадку так само, як і квіточки. Якщо ж зберігати зелень повністю сухою, в яку ніяк не потрапить волога, то нічого не посприяє швидкому погіршенню її стану.

Якщо у вас трохи зелені, то можна взяти одну баночку, а в ній зберігати одночасно кілька видів, наприклад, петрушку разом з кропом. Якщо ж у вас щось таке ж сильно ароматне, як кінза або м’ята, то краще зберігати окремо, щоб не дублювати запах на іншу зелень.

Джерело.