fbpx

Зеленському пощастило: в мережі показали вiдвeрті фото першої леді без макіяжу

Новообраний президент України і зірка студії “Квартал 95” Володимир Зеленський сам показав фото дружини Олени в купальнику і без макіяжу. Відповідні кадри опубліковані в мережі.

Варто відзначити, що протягом останнього часу дружина переможця виборів президента Володимира Зеленського Олена все частіше з’являється на публічних заходах. Зазвичай вона віддає перевагу досить стриманому стилю, проте, мало хто бачив, як виглядає перша леді в повсякденному житті. Джерело

Відомо, що акаунт Олени в соціальній мережі закритий, проте Володимир іноді ділиться знімками з нею. Так, під одним із фото Володимир Зеленський привітав з днем народження дружину учасника студії “Квартал 95” Олександра Пікалова — Ірину.

“Сьогодні у нашої Іри Пікалової день народження!!! Привітаємо її! Ось вони… чотириногі подружки)”, — зазначено в підписі до фото, на якому Олена Зеленська та Ірина Пікалова позують без макіяжу та в купальниках.

Читайте також: Перша леді Олена Зеленська показала розкішний образ на інавгурації (фото)

“Прям левиці”, “Рoльoві ігри чи що ?)))”, “Вогонь!!!!”, “Вітаю!!!! Дуже жива фотка Супер!”, “Стиль собачки?”, “Хороші подружки”, — написали в коментарях шанувальники Володимира Зеленського і “Квартал 95”.

Нагадаємо, що перша леді України Олена Зеленська вкрай непублічна людина, але журналістам все ж вдалося відшукати рідкісний архівний кадр з дружиною президента. Олена Зеленська зовсім недавно стала відома широкій публіці, але вже встигла завоювати любов модних експертів і простих українців.

ФОТО

You cannot copy content of this page