fbpx

Зелений волоський горіх з медом. Ефективно при йододефіциті та анeмії. Рецепт

Гіпотиреоз – захворювання, що виникає внаслідок нестачі гормонів щитовидної залози. Від дисфункції щитовидної залози страждають мільйони людей по всьому світу. Гіпотиреоз уповільнює метаболізм і порушує обмінні процеси в організмі.

Внаслідок цього виникають численні проблеми зі здоров’ям: — хронічна втома; — збільшення ваги тіла; — запор; — порушення обміну речовин; — уповільнення мови і рухів; — дратівливість; — низьке лібідо; — чутливість до холоду; — підвищення рівня холестерину; — набряки.

Жінки страждають від проблем зі щитовидною залозою в 10 разів частіше ніж чоловіки. Особливо після 35 років. Медикаментозне лікування цієї недуги є складним і часто пов’язане з великою кількістю побічних ефектів.

Для всіх тих, у кого проблеми зі щитовидною залозою і дефіцит йоду пропонуємо рецепт натурального засобу на основі зелених волоських горіхів.

Читайте також: Щастя сполохала ворожка. -Живеш собі і не знаєш, що чоловік тобі зраджує з твоєю найкращою подругою

Для приготування суміші знадобляться зелені волоські горіхи, зібрані приблизно з 20 травня по 15 червня. У цей період у горіхах міститься максимальна кількість вітаміну С, йоду і цинку. Відбирати потрібно горіхи з зеленою шкіркою, без чорних плям і пошкоджень.

Перевірити ступінь стиглості горіхів можна голкою. Якщо голка легко пройшла крізь горіх, і з отвору почав витікати сік, плоди можна збирати. Такі горіхи легко ріжуться ножем.

Волоські горіхи багаті вітамінами, мінералами, ефірними маслами, органічними кислотами і йодом. Не дарма друга назва цього плоду – «царський горіх». Зелений волоський горіх з медом надає омолоджуючу дію на весь організм, застосовується в якості кровоочисного, протиязвенного засобу.

Настоянка зеленого волоського горіха

Інгредієнти

1 кг зелених волоських горіхів

1 кг натурального меду скляна ємність для настоювання

Спосіб приготування

Добре вимиті горіхи нарізати  невеликими шматочками. Помістити горіхи в скляну ємність і залити медом. Якщо мед вже зацукрувався, розтопити його на водяній бан. Горіхи повинні бути повністю покриті медом. Під дією меду горіх інтенсивно починає виділяти сік.

Закрити кришкою і поставити в темне місце на 1 місяць. Настоянку час від часу необхідно перемішувати. Видали горіхи і проціди настоянку.

Отриману рідину можна приймати по чайній ложці три рази в день перед їжою. Настоянка зеленого волоського горіха на меду сприяє:

— зміцненню імунітету; — поліпшенню пам’яті; — підвищенню працездатності; — застосовується при анeмiї, слабкості, гіпотиреозі.

Джерело

You cannot copy content of this page