Земля увійшла у сузір’я Скорпіону: дізнайтеся всі особливості

Знаком Скорпіона наділені люди, що народилися в період між 22 жовтня і 20 листопада.

Це найпотужніший знак Зодіаку серед усіх відомих. Скорпіонами управляє планета Плутон (планета влади). Люди цього знаку рішучі, лояльні і в той же час таємничі.

9 цікавих речей про скорпіонів

1. Удача
Скорпіони підвладні Плутону і Марсу. Говорячи про колір, найщасливішим для Скорпіонів вважається червоний з усіма його відтінками. Камінь знака – сангвінарія. Щасливі числа: 9, 18, 63, 72, 81, 27, 36, 45, 54 і 90.

Самим ідеальним днем ​​тижня для Скорпіонів є вівторок. Свої переваги в днях краще орієнтувати на перераховані дати. Тоді удача і щастя будуть відчутні Скорпіонами в повній мірі.

2. Характер
Скорпіони жадають правди, цінують її не бояться говорити її. Ображаючи Скорпіонів, чекайте помсти. Почуття Скорпіонів категоричні – це або глибока любов, або серйозна ненависть. Люди даного знаку наділені величезною силою волі, але також потайливі – не розкривають свої карти, поки не переконаються в необхідності це зробити. Спостережливість Скорпіонів дозволяє їм обійти будь-яку неприємну ситуацію. Скорпіони прагнуть до максимального розуміння свого оточення.

Читайте також: Названо найнедоступнішу жінку за знаком Зодіаку

3. Бізнес і гроші
Скорпіони люблять строгість і скурпулезность в дотриманні правил. Своїх підлеглих вони тримають в узді і завжди знаходять для них правильну мотивацію. Варіанти поразок для Скорпіонів категорично неприйнятні.

Рішучість і наполегливість завжди призводять до досягнення цілей. Отримувати те, до чого вони прагнуть, обумовлено більшою ретельністю і знаннями секретів успіху. Почуття суперництва підкріплено великими амбіціями. Ідеальними професіями для Скорпіонів вважаються: психолог, вчений, детектив, штурман, поліцейський або дослідник. Вони знають, що секрет результату полягає в дисципліні і постійних зусиллях.

4. Дружба зі Скорпіонами
Скорпіони є відмінними надійними друзями. Вони максимально лояльні і не кинуть одного в біді. Справжніми друзями Скорпіонів стають лише обрані.

5. Шлюб і кохання
Люди під знаком Скорпіона дуже пристрасні в коханні. Вони обирають розумних, справедливих і чесних партнерів, які зможуть подарувати їм нові враження. Щоб впустити в свій особистий простір новий об’єкт своєї закоханості, Скорпіону потрібен час. У них колосальна витривалість, і нестримна фантазія. Вони прямолінійні. Небажання жити в рутині, штовхає їх на пошук пригод.

6. Скорпіони-батьки
Це досить суворі батьки. Прихильність і любов до дітей проявляється дуже стримано. В першу чергу їх інтерес полягає в досягненні дітьми якісних знань. Але суворість Скорпіонів повинна бути помірною, щоб не перегнути палицю.

7. Материнство
Мама-Скорпіон володіє сумішшю якостей: чуттєвості і твердості одночасно. Такий підхід подобається малюкам. Якщо чергувати суворість зі свободою, малюки краще розумітимуть зовнішній світ і насолоджуватися ним. Такі мами прагнуть до балансу в спілкуванні з дітьми.

8. Внутрішній світ
Скорпіони є непередбачуваними людьми, повні секретів і загадок. Зрозуміти їх почуття до кінця складно. Загадковість і стриманість заважає прочитати їх хід думок. Мудрість Скорпіонів полягає у уважності, яка дозволяє їм уникати повторень однакових помилок.

9. Переваги і недоліки Знака
Серед переваг Скорпіона: впевненість, рішучість, концентрація і чесність.
До слабкостей цього знака можна віднести: злопам’ятність, жорсткість, нетерпіння і бажання домінувати.
Зосередившись на своїх позитивних рисах, Скорпіони можуть бути набагато успішніше і щасливіше.

Якщо Ви – Скорпіон, знаходите Ви в цьому описі те, що притаманне Вам?

Джерело.