Згадала про блокнотик. Вирішила прочитати, раптом чоловік послухався і зафіксував свої пригоди. Записи дійсно були, але краще б я їх не читала

Чоловік мій чоловік хороший, в принципі. Так є у нього кілька проблем. В основному, пов’язаних зі зловживанням міцненькими напоями. Пробувала зустрічати його з роботи в день зарплати, все марно. Ховається обхідними шляхами і в підсумку просаджує купу грошей. Гірше інше. Він потім взагалі не пам’ятає, де був і з ким.

Я, як хороша і порядна дружина, видала йому на початку місяця чистий носовичок і блокнот з ручкою. Просила в разі чергових посиденьок записувати, де був і з ким. На всякий випадок. Раптом забуде щось або гроші вкрадуть у нього.

І ось той фатальний день настав знову. З роботи він вчасно не повернувся, почала з вечора обдзвонювати його друзів. Вранці почалася кругова порука. У трьох він ночував, ще у трьох досі спить … Де він насправді, з’ясувати не вдалося.

Прийшов ближче до вечора. Лика не в’яже. Перевірила кишені, все на місці: і гроші, і телефон. Відправила його спати … Згадала про блокнотик. Вирішила прочитати, раптом послухався і записав пригоди. Записи дійсно були, але краще б я їх не читала … Ось все дослівно:

1: Збираємося посидіти після роботи з Боряном!

2: Ми в парку, в центрі

. 3: Збираюся піти додому, але Борян не пускає мене. (Насилу розбирається почерк) Борян запропонував піти до нього додому, продовжити веселощі.

4: Мені здається Борян любить не тільки жінок!

5: Кохана пробач.

Фото ілюстративне з вільних джерел