fbpx

“Ж*опа чи П*опа?”: Полякова йде в політику і створює власну жіночу партію

Співачка Оля Полякова, яка днями заявила, що не хоче залишатися “співочими ногами”, вирішила створити власну політичну партію.

Про це повідомила активістка Уляна Пчолкіна на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Так, Полякова заявила про створення жіночої партії під час доповіді на Форумі Жіночого Партнерства за підтримки громадської організації “Ділові Українські Жінки”.

За її словами, нова політична сила не буде представлена на дострокових виборах до Верховної Ради цього року. Оля закликала жінок до об’єднання, метою якого є боротьба з гендepним шовiнiзмом в країні і депопуляцією українського народу. Співачка додала, що буде формувати команду особисто.

Зараз країна готується до виборів. До мене зверталися різні політики, пропонували місця у своїх списках. Я відмовилася. Я не хочу грати за чужими правилами. Я не хочу бути статистом і кнопкодавом. Мені необхідний досвід! Тому офіційно заявляю – я оголошую про створення партії, яка буде відповідати запиту у суспільстві. Це буде перша партія жінок України. Справжня, а не фіктивна. Партія Олі Полякової. І формувати нашу команду я буду особисто! Щоб уникнути маніпуляцій, кажу одразу – партія не братиме участі на виборах 21 липня, – заявила Оля Полякова.

Читайте також: “П’яний” медовий місяць вдався на славу: Потап і Настя продовжують зачаровувати фото з весільної подорожі (фото)

За словами артистки, її мета – “зібрати сильну і талановиту команду жінок, яким я зможу довіряти і з якими ми досягнемо мети тоді, коли будемо до цього готові, а не потрапити до парламенту будь-якою ціною”. З назвою нової політичної сили поки не визначилися.

You cannot copy content of this page