fbpx
Життя

Жaxи декрету: “Чоловік майже не допомагає, він весь у роботі, але і гроші в сім’ї не водяться”

Карина переживає найстрашніший період в її житті – декрет. Чоловік майже їй не допомагає, він весь у роботі, але і гроші в сім’ї не водяться.

У їхній родині ніколи не було спільного бюджету, Карина навіть гадки не мала, скільки заробляє чоловік. Після народження чада, чоловік відчув себе королем і вирішує: потрібні дружині босоніжки чи ні, що вона з дитиною їстиме, що носити і т.д. Якщо їй щось потрібно, то доводиться випрошувати у свого годувальника. Дитині купує частіше б/у: ліжко, коляску, одяг.

Після чергового скандалу пан заявив, що Карина повинна бути йому вдячна, за те, що вони не голодують. А все, що вона робить сидячи з малюком – її святий обов’язок як матері і дружини.

Останньою краплею стало те, коли чоловік взяв її гроші для своєї справи, які були відкладені на дитину. Тепер її коробить, що минуло вже два місяці, але гроші чоловік не збирається віддавати і вже починає розмову, щоб і далі їх кудись вкласти. Але ніякої конкретики, у що вклав, що з цього отримав – ні слова. Вона розуміє, що винна сама, і треба було домовлятися «на березі», але що далі робити не знає.

У мене є одна така знайома, яка була одружена з таким же жлобом: виділити п’ятсот гривень було для нього непідйомною сумою. Але через рік він купив собі машину, ну як собі типу в сім’ю, а насправді на ній гуляв. Ксюші про це розповіли «добрі люди» і, природно, шлюб розпався. А Ксюха відчувала себе останньою дурепою – її використовували по повній і залишилася вона в підсумку ні з чим.

Правда, зараз у неї все налагодилося, після розлучення вона швиденько вийшла з декрету, нормально заробляє, а за дитиною знайшлося, кому дивитися, няньок і бабусь ще ніхто не відміняв.

Читайте також: “Нapoдиш, а доглядатиме сестра. Видамо твою дитину за її. І щоб ноги твоєї тут не було. Ніколи!”

Як каже моя мама: «Якщо ваш чоловік не приносить грошей, а ви колотитесь і одна заробляєте на всіх – у вас немає чоловіка. У вас є комунальний сусід, який тягає їжу з вашого холодильника».

Природно, розлучення в такій ситуації не вихід, потрібно знайти підробіток або взагалі вийти з декрету. А куди подіти дитину – нехай вирішує чоловік, йому ж вистачило розуму вирішити, що дружина повинна випрошувати у нього гроші на прокладки. Хоче – няню наймає, хоче – маму свою просить, а хоче – сам йде в декрет.

Хто сказав, що тільки жінка повинна в цю саму типу «відпустку» ходити?

А що б ви порадили?

Джерело.

You cannot copy content of this page