fbpx
Новини

Жінка купила каблучку за $13. І тільки через 30 років розгадала її таємницю

Є певні аспекти і фактори, які допомагають оцінити діамант перед покупкою: колір, яскравість, каратність, огранка.

Якщо Ви купуєте іамант на все життя, тоді на ці аспекти варто звертати особливу увагу!

Вартість – ще одна важлива складова, на яку варто звертати увагу. Одна жінка з Великобританії думала, що купила за 13 доларів звичайну біжутерію.

Цю покупку вона зробила в Західному Мідлексі в 1980-их роках. Їй настільки подобалася ця каблучка, що вона носила її все своє життя!

Жінка, яка побажала залишитися невідомою, одного разу, все ж, звернутися до ювеліра, щоб оцінити свою каблучку.

Виявилося, це був 26-каратний алмаз вартістю $ 456,000. Протягом більше 30 років, жінка не знала, що носила на пальці півмільйона доларів.

Джессіка Уиндема, професійний ювелір, розповіла, що було дуже легко сплутати прикраса зі звичайною біжутерією.

Незабаром виявилося, що це алмаз 19-ого століття.

Уіндхем пояснила, що люди найчастіше просто дивляться на блиск, забуваючи про різні дрібниці, що визначають цінність каменю. В даному випадку алмаз зроблений в подушковидній формі в 19 столітті.

З тих часів срібло почало темніти, виглядати нудним і застарілим. Зараз при купівлі коштовностей всі думають про блиск. Але цей камінь приховував своє справжнє сяйво під століттями бруду.

Щоб підтвердити здогадку, каблучку було перевірено в Геммологічний Інституті Америки, де сума була підтверджена: від $ 325,000 до $ 456,000.

На торгах аукціонного дому Sotheby’s, що пройшли в Лондоні 8 червня цю каблучку, яка спершу була прийнята за дешеву біжутерію, було продано за 854 тисячі доларів.

Читайте також: “Старість за розкладом” – сповідь самотньої матері

Джерело.

You cannot copy content of this page