fbpx
Життя,  Стосунки

Жінка про американських чоловіків. Ну чому так?

Знайома виїхала з чоловіком жити в США. До сих пір знаходиться в шoці: чоловіки там поводяться зовсім по-іншому. У чому це «по-іншому» виражається? Ось, що вона пише:

Пам’ятаю, в у нас в офісі дівчата часто обговорювали обновки, побачення, дієти, фітнес, рецепти і домашні справи. Тут те ж саме, тільки сходять з розуму від зайвої ваги, рахують калорії, підбирають правильні штани для своєї фігури і вчать один одного посмачніше запікати курку – чоловіки.

Вони роблять кар’єру, так. Але також вважають своїм обов’язком мати гарний вигляд, наводити порядок в домі і влаштовувати романтичні вечері. Декілька разів на тиждень вони ходять в спортзал підтягнути пoпу. І це для того, щоб – о щастя! – обзавестися подружкою.

Ті, що обзавелися, продовжують все це робити ще активніше, щоб вона їх не кинула і в один прекрасний день прийняла від них j,hexre з діамантом в келиху шампанського.

А ті, кого кинули, незважаючи на всі зусилля, приходять до висновку не про те, що всі бaби – меркaнтильні стeрви, а про те, що треба було краще старатися.

Ось в цьому році бойфренд моєї колеги Сандри зробив їй пропозицію, і вони одружилися. Який же приз дістався цьому щасливому нареченому? Сандра лінива. Якщо вона хоче проявити небувалу турботу про чоловіка, вона готує йому бутерброд з арахісовим маслом. Якщо я розповім їй про борщ, вона навряд чи повірить. Сандра товста. У неї фірмова Південнокаліфорнійського фігура: неосяжна колода на тонких ніжках, затягнута в легінси і футболку в обліпончік.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

Сандра негарна. У неї жирне, нечесанеі ріденьке волоссячко з непрокрашеним корінням. І ось вона сидить така, в кольорах і цукерках і міркує, піти їй ввечері додому до чоловіка, який після роботи готує вечерю або в бар з друзями пива хильнути.

А навколо неї повний офіс молодих чоловіків, які всю голову зламали, який би йогурт з’їсти, щоб укластися в денну норму в 2 тисячі калорій. А то жoпа виросте і їм ніхто не дaсть.

В Америці, звичайно, повно мудaків, які п’ють і б’ють своїх дружин. І у нас багато нормальних чоловіків. У мене свій коханий чоловік. Але він, по-моєму, на атипову пневмонію. Я про враження про суспільство в цілому, про міцний середняк.

Вдома я дивилася по сторонам, слухала людей, і у мене склалося враження, що збірний звичайний чоловік міркує приблизно так:

“А нехай я буду ледачий, грубий і неохайний. А вона нехай буде красива, стильна, любить моїх друзів і родичів, захоплюється моєю колекцією сірникових коробок, смачно готує, хоче зі мною сeксy не рідше і не частіше, ніж я його з нею хочу, добре заробляє, але ніколи не втомлюється і не забуває про свої домашні обов’язки. Кількість дітей і час їхнього зaчаття, певне мною, має її влаштовувати на 100%, причому виховувати і піклуватися про них буде, звичайно, вона, я підключуся, коли і якщо буде настрій і час. І так, вона повинна розуміти, що в будь-який момент у мене може трапитися сeкc на стороні, який я навіть не заморочусь толком приховати. Але це природно і задумано природою. ”

А якщо ось це ось все не реалізується (дивно!), починається пісня Ярославни: “Ах, мені ніхто не дає, тому що мало грошей у мене.”

А ось ці Ярославни в курсі, припустимо, що не так в чоловічому ансамблі: синя сорочка + зелений штани + чорні шкарпетки + рожеві кеди? Вони коли-небудь пробували приготувати фрікассе? У них є навички в дизайні інтер’єру? Вони готові в громадському місці встати на коліно і попросити руки, тому що, хоч це і пипец як тупо, але вона все життя про це мріяла? Якщо вночі щось пішло не так, вони побіжать вранці в аптеку, червоніючи і бліднучи, купувати тaблeткy eкcтрeної кoнтрaцeпції? Або хоч знають, що це таке? А так, так, все через гроші.

А тут я місяць вже дивлюся, як мій начальник замість обіду давиться розведеним у воді насінням Чіа, щоб схуднути і знайти, нарешті, подружку. Подружка у нього поки не з’явилася, не гідний ще. Але він нічого, не здається. Пропуск в спортзал у нього бовтається замість брелка на ключах від лексуса. Може, скоро хто-небудь зійде до нього.

І ще дуже незвично, що я ніколи і ніде, навіть мимохідь, не чула, щоб чоловіки погано говорили про жінок. Взагалі, не тільки своїх. Про російських чоловіків такого сказати, на жаль, не можу. Ви самі зараз в коментарях підтвердіть правильність мого спостереження. Або спростуєте?

Мій варіант відповіді на питання “чому так?” Такий. Є тут така приказка, що сина треба виростити джентльменом, а дочку навчити не погоджуватися на менше. І, схоже, виходить. Або ви б не побажали такого своїм дітям? Справа, по-моєму, у вихованні.

Автор: Морена

You cannot copy content of this page