«Жінкам при надії нервувати не можна!» – так сказав мій чоловік в день виписки мене і сина. Сказав, зібрав речі і пішов. Тепер, на його думку, мені нервувати можна

Одружені ми були 7 років, останні 5 намагалися завести дитину. Проблеми були з мого боку, тому я постійно лікувалася, спостерігалася у лікарів. Мені було 30, шанси аби все вийшло природно були, тому я відчайдушно за них хапалася. Останні кілька років були непростими для мене з чоловіком. Я була на нервах через лікування, чоловік через роботу. Ми часто сварилися, але завжди мирилися.

І ось, рік тому я дізналася, що у нас буде поповнення! Моєму щастю не було меж! Чоловік теж зрадів (так мені здалося). Всі девять місяців він оточував мене любов’ю і турботою. Я вже подумала, що ось він – рецепт щастя нашої сім’ї, ось чого нам не вистачало. Я думала, що після народження сина все зміниться в наших з чоловіком стосунках. Змінилося, але не в той бік.

Синочок попросився у цей світ в термін, все було добре. На 3 добу нас з сином виписали додому. Нас зустрічали наші рідні і близькі. Чоловік гордо тримав конверт з сином. Вдома мене чекали кульки, подарунки, гості трохи посиділи і розійшлися.

Вечір, я збираюся укладати сина спати. Підходить чоловік і каже: – Ну все, я пішов. Я не зрозуміла, куди, навіщо, на вулиці ніч уже. Думала, що викине сміття. – Ну йди. Він дістав чемодан, захований на балконі і ще кілька сумок. Я здивувалася, запитала, куди він з речами.

– Розумієш, я вже давно хотів з тобою розлучитися. У мене інша жінка. Але, коли я хотів тобі все розповісти, виявилося, що ти при надії. А в такому стані нервувати не можна. Тому я і не став нічого тобі говорити, хіба мало що! А тепер з вами все добре, так що я йду. Бувай.

Я стояла в ступорі і дивилася, як він іде. Я не могла повірити, що це відбувається зі мною. З трансу мене вивів син. Чоловік дійсно від нас пішов, це був не жарт. Через тиждень він прийшов, ми обговорили процес розлучення і розділу майна, спілкування з сином і аліменти. Я до останнього сподівалася, що це розіграш. Але ні. Утримувати я його не стала. Він уже давно все вирішив, якщо його не втримав син, то я й поготів не зможу.

Ось уже 4 місяці синові. Чоловік приходить пару раз в тиждень, платить аліменти, купує все, що потрібно синові. Я дізналася про його нову пасію, виявилося, що вони разом вже 3 роки. Три роки брехні і обману. Так ось мій чоловік не хотів мене засмучувати тоді, зате на всю відігрався в день виписки.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива