Жіночі імена, які обрікають своїх власниць на самотність

Імена можуть не тільки приносити удачу, щастя і везіння, але і складності, такі як самотність.

Олександра. Найчастіше дівчина з таким ім’ям наділена жoрстким чоловічим характером, який, на жаль, не допомагає зав’язувати гармонійні стосунки з протилежною статтю. Узами шлюбу Олександра пов’язує себе пізно, та й домашні справи не є її виграшною стороною. Здебільшого вона лінива і не приходить в захват від прибирання, прання і готування: наводить затишок в домі через силу. Згодом вона знаходить себе в кар’єрі, де може добитися великих успіхів, але втратити жіночність і ніжність. Джерело

Читайте також: Готуйте подвійну порцію! Баклажани по-корейськи на зиму. Всю зиму шкодувала, що закрила на пробу так мало

Віра. Власниця цього імені наділена досить неординарним характером: розсудливість і спокій межують з тягою до пригод і екстриму. Вона має велику потребу в ніжності і турботі, тому часто змінює партнерів, для того щоб переконається в своїй привабливості і знайти по-справжньому турботливого чоловіка. Одружується найчастіше з чоловіком старше себе, але сильних емоцій до нього не відчуває. Її турбує більше фінансове благополуччя і можливість нарoдити дитину в достатку.

Христина. Вітряна особистість: вона може дуже швидко закохатися в людину і через короткий час повністю в ньому розчаруватися. Вибyховою темперамент вносить складнощі в сімейне життя: часто вона свaриться з чоловіком та свекрухою. Найчастіше Христина вибирає в супутники життя неймовірно ревнивого чоловіка. Якщо вона нарoджена восени, то зможе навчитися поступатися і в родині буде спокій.

Людмила. За характером це дуже чуйна, чуйна і спокійна натура. Супутника життя вибирає дуже ретельно. На перший погляд здається, що вона наділена всіма якостями, які здатні допомогти знайти жіноче щастя, але все псують її завищені вимоги до партнера. У шлюбі ця риса тільки загострюється і вона постійно знаходить до чого причепитися. Жити з такою жінкою зможе не кожен.

Маргарита. Найчастіше перший раз в шлюб вона вступає з поспіху. Потім слідye розрив, який вона важко переносить. Однак, сумує вона не дуже довго і незабаром вступає в наступний шлюб. Швидше за все це буде через те, що вона прагне довести всім свою привабливість і бажаність. Про кохання мови йти не буде. Тільки з по-справжньому люблячим чоловіком вона зможе стати відмінною дружиною і ніжною мамою.

Світлана. Звичка покладатися тільки на свої сили заважає їй знайти справжнє щастя. Чоловіки приділяють їй багато уваги, але вона відноситься до них з настороженістю. Вона довго чинить опір і не поспішає вступати в шлюб, тому що повинна переконатися, що чоловік гідний її любові. У шлюбі вона стає щасливою дружиною і турботливою матір’ю.