Жіночі імена, які приносять своїм власницям удачу, успіх і навіть можуть стати справжніми оберегами

Раніше ім’я обирав священик. Від чого ж залежала його щедрість і милість у цьому виборі? Передусім, від умісту кошика, з яким приходив новоспечений батько до служителя церкви.

По-друге, від найближчого дня імені тієї людини, яку християнська церква канонізувала у святі. І ніхто й не замислювався, яке відношення чужий дядечко чи тітонька має до українського немовляти, щó те наймення означає, який народ створив його і навіщо випадковим іменням нагороджувати, а нерідко й тaврувати людину на все життя.

А зараз хто вибирає ім’я? Так, переважно батьки або старші діти, близькі родичі. Це – право батьків і членів родини. Отже, вже дещо в цьому питанні є позитивним.

Доля визначається тим, що це ім’я вкладалося на етапі створення. Наприклад, якщо Вікторія означає «перемога», то вона частіше буде досягати успіху, тому що це само по собі притягує успіх. Анастасія означає «безcмepтна», тому жінки з таким ім’ям теж дуже щасливі.

Ольга перекладається як «свята», або «мудра», тому вона дуже щаслива в шлюбі, рідко ображає людей без вагомої причини, і в неї багато близьких.

Прикладів може бути безліч, але іноді переклад не означає щось важливе, тому сліди успіху слід шукати в чомусь іншому. Вивчайте значення і таємницю свого імені, щоб дізнатися, в чому вам може пощастити в житті.

Читайте також: 4 жіночих імені, які приносять своїм власницям бiди і нeщaстя

Найкращий спосіб дізнатися, наскільки ви можете бути щасливі — це перевірити енергетику свого імені.

Серед списку найсильніших імен можна виділити Варвару, Вікторію, Владиславу, Дарину та Ірину. Потрапляючи в біополe цих жінок, будь-яка людина відчуває їх вплив.

Якщо ці дами в гніві, то їх бояться більше, ніж інших. Якщо вони повні любові і тепла, то, зближуючись з ними, ви зарядитеся цим теплом.

Якщо ви є власницею одного з цих імен, ви можете зробити його своїм оберегом.