fbpx
Поради

Жіни, які найбільше порушують подружню вірність, для них явно не входять стосунки “і в горі, і в радості

Козеріг

Хочете вийти заміж за дівчину-козерога? Тоді обміркуйте своє рішення кілька разів. Така обраниця буде вам вірна, тільки якщо її все влаштовуватиме. Якщо у неї є гроші, стабільність, задоволеність життям, вона ніколи не втече від свого чоловіка. Але варто прибрати лише один пункт, як вона поступово пропаде з вашого життя. У плани козерогів явно не входять стосунки “і в горі, і в радості”.

Діва

Якщо ви хочете, щоб поряд з вами була жінка, яка підтримає вас у будь-якій ситуації і допоможе вибратися навіть із найглибшої ями, то зверніть увагу на Діву. Неприязнь до брехні вшиті у свідомості цих жінок на генетичному рівні. Більше того, жінки-Діви завжди радують партнерів щирістю своїх почуттів, чого багатьом не вистачає у стосунках.

Стрілець

Ці жінки дуже динамічні, не люблять засиджуватися на одному місці, скачуть від одного до іншого, зокрема, це стосується і їхніх взаємин з чоловіками. Винятком не є навіть чоловіки з прекрасним, стабільним доходом, який з кожним роком дедалі більше збільшується. Представниці цього знаку зодіаку на відміну від ворон не ласі на блискучі брязкальця.

Як тільки закоханість і щирість почуттів залишаються десь у минулому, усередині знову запалюється лампочка, яка відповідає за пошук пригод. Ось чому цей знак зодіаку майже завжди заглядається на інших чоловіків і за певних обставин готовий до зміни партнера.

Риби

У порівнянні з тільцями жінки-риби більш полохливі. До зради вони не готові, якщо перебувають у міцних, гармонійних відносинах, зате без флірту вони не зможуть прожити і дня. Виняток становлять нетривалі, неміцні відносини, невпевненість у своєму обранці. У такому разі представниці Риб можуть дозволити собі роман на стороні.

При цьому Рибам більше важливий сам процес, а не пошук нового предмета кохання, який нарешті зможе її зрозуміти. Ці жінки від природи однолюбні, а зв’язок на стороні – своєрідна біологічна потреба.

Терези

Жінки-Терези зазвичай не подають приводів для ревнощів у шлюбі, правда, це правило не актуальне для дошлюбного періоду. Доки представниця терезів не стала дружиною, вона всіма силами чіплятиметься за свою «холостяцьку» свободу. Так що партнерам Терезів не варто дивуватися, якщо одного «прекрасного» дня вони побачать їх в обіймах іншого.

Скорпіон

Скорпіонів жіночої статі розумом не зрозуміти, тому що вони люблять змінювати лише до перевірки почуттів свого партнера. Правда, скорпіонам далеко до майстерності близнюків. Ваші стосунки тривають місяць, рік, 10 років? Цим жінкам абсолютно немає різниці, тому що можуть розірвати зв’язок у будь-яку мить, навіть якщо все ідеально.

You cannot copy content of this page