fbpx

Жодна країна світу ще так не давала прочуханки росії, як це робить зараз Україна – політолог

Жодна країна світу ще так не відповідала на жорстокі дії Росії, як це зараз робить Україна. Цивілізований світ має негайно допомогти українцям оборонятися.

Про це в ефірі 24 каналу розповів політолог Микола Давидюк. Він пояснив, що українські дипломати використали ще не всі інструменти для того, аби змусити Захід допомогти нам.

“Мені здається, наші дипломати сьогодні борються як і наші воїни, волонтери та усі громадяни. Намагаються зробити все можливе, щоб дійсно отримати зброю, закрите небо, додаткові гроші”, – сказав політолог.

Він зауважив, що наразі вся країна мобілізована. Водночас перемовини із Заходом – складні. Зокрема, Сполучені Штати розуміють, що передача на територію Польщі своїх нових літаків може розізлити Путіна.

Але Путін атакує, він знищує дітей, наголосив Микола Давидюк. У Маріуполі російські окупанти вдарили по пологовому будинку – це питання і для Байдена, і для всього західного світу “Так ви хочете будувати світ? Таке західне лідерство?”

“Мені здається, що потрібно тиснути всіма методами, всіма інструментами, інколи навіть недозволеними. Ми б’ємо ворога відчайдушно. Жодна країна у світі так не била Росію, як б’є сьогодні Україна. Тому нам треба допомагати”, – заявив політолог.

You cannot copy content of this page