Жодних вибачень: 15 речей, за які порядна жінка ніколи не повинна перепрошувати

Часто ми вибачаємося з почуття занепокоєння за те, що інші подумають про нас, або тому що ми ставимо їх почуття вище своїх потреб. Але в житті трапляється безліч ситуацій, де вибачення не потрібні.

Ми розповімо про 15 ситуаціях, в яких не потрібно вибачатися, навіть якщо раніше ти думав по-іншому.

Ні вибачень за любов

Радій тому, що ти здатна любити. У світі безліч людей, які бояться полюбити іншого. І не важливо, кого ти полюбила, чи взаємні твої почуття. Факт того, що ти можеш любити – ось, що важливо.

Ні вибачень за слово «ні»

Повага своїх кордонів – це показник самоповаги. Якщо у тебе немає можливості віддатися чомусь на 100 відсотків, ти ніколи не повинна вибачатися за це. Здатність говорити «ні» – показник гарного лідера.

Ні вибачень за мрію

Твоє життя належить тобі, і якщо ти живеш з жалем, це твій вибір. Ніколи не вибачайся за дотримання своєї мрії, тому що саме вона визначає тебе. Зробити своє життя по-справжньому наповненим можна, лише втілюючи свої мрії в життя, а не проживаючи його, мріючи.

Ні вибачень за час для себе

Досягти гармонійного, щасливого, успішного життя можливо, приділяючи час собі. Завжди піклуйся про свої потреби і бажання, бери час для себе, щоб займатися тим, що приносить тобі радість.

Ні вибачень за те, що тобі важливо

Ніколи не дозволяй відчувати себе винною за те, що для тебе важливо. Завжди піклуйся про те, щоб слідувати своїй розстановці пріоритетів. Якщо це цінно для тебе – значить важливо. Люди, яким дійсно варто бути в твоєму житті, приймуть твій вибір.

Ні вибачень за припинення токсичних відносин

Не варто вибачатися за те, що йдеш від того, хто завдає тобі біль. Розуміння того, що нездорові відносини тягнуть тебе вниз і забирають твою енергію – це перший крок до успіху. Поважай себе, перебувай в оточенні тих, хто допомагає тобі стати кращою і рухатися вперед.

Ні вибачень за свою недосконалість

Недосконалості – це те, що робить тебе красивою і унікальною. І це те, що потрібно прийняти, як частину себе. Ніколи не вибачайся за якості, які роблять недосконале досконалим.

Ні вибачень за свої цінності

Ніколи не вибачайся за свої цінності, моральні погляди, релігійну приналежність або духовні вірування. Лідери ніколи не вибачаються за те, у що вони вірять.

Ні вибачень за незнання відповіді

Вчися все життя, і ти ніколи не постарієш. Ніколи не говори, що тобі шкода, коли зустрічаєшся з тим, у кого можна повчитися. Бути здатною визнати, що ти можеш не знати чогось – знак сили і скромності.

Ні вибачень за високі очікування

Не слід особливо виправдовуватися за те, що очікуєш від інших те, що робиш сама. Мати високі очікування, означає лише те, що ти дбаєш про інших настільки, що очікуєш від них кращого.

Ні вибачень за турботу про себе

Ніколи не вибачайся за те, що дбаєш про себе. Купуючи собі щось хороше, ти підвищуєш самоповагу. Щасливі і успішні люди знають свої потреби і важливість їх задоволення для щасливого життя.

Ні вибачень за інших

Кожен сам несе відповідальність за свою поведінку і дії. Тобі не потрібно вибачатися за інших, навіть якщо ти відчуваєш, що вони можуть асоціюватися з тобою.

Ні вибачень за творчість

Ніколи не вибачайся за те, що не знаєш, наприклад, рухів танцю, або, можливо, погано танцюєш або не потрапляють в ритм – просто танцюй! Радість від танцю варта будь-якого хвилювання.

Ні вибачень за довгу відповідь

Успішні люди розуміють, що розстановка пріоритетів іноді може впливати на швидкість відповіді на листи і дзвінки. Ніколи не вибачайся за те, що відповідаєш в першу чергу на те, що більш важливо.

Ні вибачень за правду

Сильні люди говорять правду. Ніколи не вибачайся за свою силу. Навіть якщо правда не завжди приємна, переваги щирості набагато важливіші, ніж тимчасовий біль від правди.

Будь чесною із самим собою і не хвилюйся, що інші можуть про тебе подумати. Надмірне почуття провини і вибачення знижують самоповагу. Принось свої вибачення лише тоді, коли ти насправді зробила помилку.

Читайте також: Ну і пощастило ж: чому люди з цим кольором очей найкращі

Джерело.