Жила у нас в місті баба Люба. Була вона самотня і від цієї самотності потихеньку у неї почав протікати дах. Загалом початку бабуся клини підбивати до молодих хлопців, виключно до 20 років. І таки знайшла собі щастя – аж двох молодиків

Багато хитрих мужиків вже думали втертися в довіру баби Люби, але не тут-то було. Бабка хотіла собі для життя хлопця до 20 років і крапка. Молоді люди в такому віці сильно не замислюються про житлові питання і хочуть собі для відносин молодих дівчат, а не бабку 80 років.

Тому тутешні хлопці від бабки відмахувалися, як від приставучої мухи мухи. Але Люба не заспокоювалася. Так ось, якось в наше місто приїхали на навчання молоді хлопці. Здали іспити, а відзначити успішну здачу було ніде. Просто йшли два хлопця Єгор і Тимур по вулиці і зустріли бабу Любу, яка несла з магазину пакети.

– Привіт молодь, з інституту чи що? – запитала з цікавості бабка.

– Так, бабулю, саме звідти, – засміялися хлопці.

Іспити, мабуть, здавали?

– Так здали вже, ось зараз відпочиваємо, – відповіли хлопці.

– А Ви не допоможете бабусі? – поцікавилася Люба.

– Звісно.

– Ви мої торбинки додому занесіть, – я Вам за це обід організую. Так і зробили хлопці. Занесли бабині пакети до неї додому.

– А Ви не дуже поспішаєте? – поцікавилася Люба.

– А що?

– А що, якщо Ви у мене відзначите свою здачу. Бачите, харчі є. А я Вам приготую. Хлопці переглянулися і погодилися. Бабка наготувала закуски, поставила на стіл все як годиться. Застілля вдалося. Час минав, і прийшла ніч. Бабка поклала двох приятелів на диван. На ранок знову нагодувала їх. Хлопцям дуже сподобалося з бабкою мати справу, і вони запропонували Любі здавати їм кімнату. Бабка була щаслива, – два хлопчики у неї в будинку, є за ким позалицятися, є з ким поспілкуватися.

Так вони у неї і оселилися. При цьому вони не просто жили, допомагали їй постійно. Зріднилися з нею без жодного злого наміру. Бабка написала, так як у неї не було родичів, заповіт на них. Правда, дізналися вони про це вже після того, як відійшла та у засвіти.

Через 5 років, баби Люби не стало. Хлопці ж отримали в спадок її квартиру, розміняли її на 2 однокімнатних, одружилися і тепер живуть зі своїми сім’ями.

Ось така історія, всі вважали бабку ненормальною, а вона, виявляється, просто спадкоємців шукала, без всякого підтексту, який всім дуже хотілося виявити. І є молодь у нас, яка шанобливо ставиться до людей похилого віку.

Фото ілюстративне з вільних джерел