fbpx

Жили вони в орендованій квартирі, збирали на іпотеку. Її гроші витрачали, а його зарплату відкладали. Вже майже початковий внесок зібрали, і тут приходить її чоловік додому з роботи і заявляє їй: «Ти мені зраджувала, я з тобою розлучаюся»

Одна знайома на вихідних розповіла мені історію про свою сестру, яка розлучилася з чоловіком кілька років тому. Точніше, це він з нею розлучився, причому не найкращим чином.

Жили вони душа в душу приблизно рік. Ну це зі слів моєї знайомої душа в душу, а як воно там насправді в чужій сім’ї відбувається, ніхто і не дізнається, напевно.

Жили вони в орендованій квартирі, збирали на іпотеку. Її гроші витрачали, а його зарплату відкладали. Вже майже початковий внесок зібрали, і тут якось зовсім несподівано приходить її чоловік додому з роботи і заявляє їй: «Ти мені зраджувала, я з тобою розлучаюся».

Ось так, без питань, без сумнівів він звинуватив її в зраді, якої, до речі, і не було зовсім.

Дівчина, звичайно, кинулася виправдовуватися, розпитувати його, чому він так вирішив, хто йому таке наговорив, але чоловік чути нічого не хотів, вимагав розлучення.

У дівчини просто хаос в голові, нерозуміння, депресія. За що?! Чому?! Але в підсумку розлучилися, звичайно. Від стресу вона довго відходила, але через півроку оклигала.

В процесі розлучення з’ясувалося, що її колишній благовірний просто шукав привід, щоб з нею розійтися. Мабуть, він зрозумів, що його дружина не та, з ким хотілося б прожити все життя і наживати спільне майно.

Але і ділитися грошима теж не хотів, тому заздалегідь зняв готівку зі своєї картки і віддав всі гроші, накопичені за час сімейного життя, своїй матері. І тільки потім оголосив про своє бажання розлучитися.

На момент розлучення на його рахунку було якихось 10 тисяч гривень, які він залишив «про людське око». Про решту грошей сказав, що дав їх приятелеві в борг на бізнес, а приятель «прогорів» і грошей тепер немає. Нічого не візьмеш.

Весь цей час, поки вони розлучалися, свекруха, мабуть, просто тримала ці гроші у себе, щоб ніхто не знайшов кінців. Тому що гроші так і канули в небуття.

Ось такі бувають історії. А ще кажуть, що жінки меркантильні. Серед чоловіків, на жаль, теж чимало не достойних.

You cannot copy content of this page