Життя триває: Усміхнена Лорак показала фото з симпатичним чоловіком

Ані Лорак, витримавши довгу паузу, схоже, знову повертається до життя. Зірка так і не прокоментувала відео, яке підтверджує зраду її чоловіка, про яку Мережа гула кілька тижнів.

Відповіддю Кароліни на такі несприятливі обставини особистого життя стало мовчання. Коли приcтpaсті вщухли, співачка почала знову, як і раніше, повідомляти підписникам про наближення концертів і демонструвати новe стильнe вбрання.

Сімейних фото Кароліна вже не викладає, зате регулярно публікує знімки із донькою. Днями стало відомо, що після зради чоловіка Ані Лорак забрала доньку з собою на гастролі.

Незважаючи на проблеми в особистому житті, Ані Лорак не збирається припиняти творчу діяльність. Через кілька днів після того, як новина про зраду її чоловіка прогриміла в ЗМІ, зірка вирушила на гастролі і взяла 7-річну дочку Соню з собою.

Читайте також: “Маленьке гидке каченя”: Лорак розпрощалася з чоловіком-зрадником і забрала доньку

У коментарях до постів співачки, а також в соціальних мережах, не раз користувачі писали про те, що зірка весь час знаходиться в оточенні чоловіків. Само собою, у Кароліни багато колег по шоу-бізнесу, з якими у неї теплі стосунки. Ходили навіть чутки про її роман з Сергієм Лазарєвим, а також про те, що вона давно живе з іншим чоловіком.

Так, чи інакше, Ані Лорак продемонструвала, що життя продовжується і стpaждати біля віконця вона не збирається. У сторіс співачки з’явилося фото з симпатичним незнайомцем, зазначене символом серця.

Можливо, це всього лише колега зірки, але, судячи з її широкої yсмішки, у Ані Лорак все відмінно, незважаючи на прогнози недоброзичливців.Джерело.