fbpx
Життя

“Життя в неї гарне тепер, заміж вийшла за багатія, а дитину кинула, бо боялася, що не одружиться”

Галина, Мар’яна та Тарас готувалися до переїзду у місто. Школу закінчили, село невелике, роботи небагато, і вирішили пошукати свою долю в місті.

Галина та Тарас вчились добре, заприятелювали ще в школі і завжди допомагали один одній. Чорнява повнувата Галинка та спокійний статечний Тарас завжди були разом. Після закінчення школи Тарас освідчився Галинці та отримав: «Так!». Проте з реєстрацією шлюбу та сумісним життям вирішили зачекати, бо ще не відомо, як влаштуються у місті.

Чорнява зеленоока Мар’яна вчилася не дуже: весела та вродлива, цікавилась тільки дискотекою, хлопцями та прикрасами. Тарасові доводилась двоюрідною сестрою, то Мар’янова мати вмовила Тараса, щоб узяли дівчину у місто з собою та приглядали за нею.

У місті усім трьом сподобалось: одразу зняли невеличку квартирку на трьох. Спочатку в одній кімнаті жили дівчата, а в другій Тарас. Невдовзі Тарас з Галинкою жили в одній кімнаті, а Мар’яна – у другій. Тарас влаштувався працювати на будівництві, а Галинка пішла працювати листоношею.

Мар’яна довго перебирала, міняла роботу та врешті решт влаштувалась продавцем у великому універмазі. Додому стала приходити пізно, пояснювала це тим, що працює по півтори зміни, аби отримувати більше.

Коли Галинка з Тарасом побралися, то стали жити окремо. Мар’яна перебралася жити в іншу квартиру неподалеку, але бачилися вже не так часто.

Одного разу Мар’яна зникла. Тарас з Галиною ледь її розшукали, бо роботу вона кинула, а вдома не могли її застати. Дівчина була бліда та розгублена, почувала себе погано, а потім зізналась Галині, що вaгiтна. Коли вже це зрозуміла, то робити щось було вже запізно.

Тарас був в нестямі: «Що я скажу тітці! Як не догледів! Хто цей пoкидьок?» та на усі запитання: «Хто ж батько майбутньої дитини?», Мар’яна або відмовчувалась, або плакала. Галина побоювалась за здоров’я Мар’яни та майбутньої дитини, то Тарас потроху і відступив.

Тарас узяв кредит на квартиру. Квартиру придбали простору, справили новосілля. З дитиною вирішили почекати, бо треба ж кредит сплачувати, та й де діти Мар’яну з дитиною, яка без грошей, без квартири, без роботи.

Жили непогано, та от так якось сталося, що з дитиною завжди були Галина з Тарасом, а Мар’яна знову почала кудись зникати, спочатку зникала на день, а потім стала пропадати тижнями. Що вже тільки Тарас з Галиною не робили, а все марно. Проте викинути з дитиною на вулицю не можна. Матері Мар’яни на той час вже не було. Інших родичів не знали. Ніхто з сусідів і не здивувавсь, коли маленький Миколка став називати Галину мамою, а Тараса батьком. А Мар’яна зовсім зникла.

Подружжя добряче побігало по інстанціях, поки всиновили Миколку, в них наpoдилась дівчинка. Жили дружно та гарно.

І Миколка, і Маринка вже вчилися у школі. Якось ввечері Галина звернула увагу, що діти якісь збентежені, дивно, але не гуляють у дворі. Почали розпитувати, то діти зізналися, що якась білява тітка вже декілька днів зустрічає їх, супроводжує додому та усе має справи до Миколки. Серце в Галини похололо: Мар’яна! Стали проводжати та забирати дітей зі школи. Нікого.

Та через декілька днів ввечері дзвінок у двері: таки Мар’яна. Красуня – очей не відведеш! Щоправда Тарас одразу запитав: «То ти перефарбувалася у білявку, щоб сором свій приховати та щоб сусіди не пізнали?»

Мар’яна спочатку знітилась, а потім стала розповідати, що життя в неї гарне, одружилася з багатим чоловіком, а дитину кинула, бо боялася зізнатися йому про дитину. Боялась, що кине і не одружиться.

Живуть вже довго, а от діточок Бог не дає, а зараз в усьому йому зізналась, то прийшла за дитиною ще й гроші стала пропонувати потім стала погpoжувати.

Ледь Галина вгамувала Тараса.Тарас вигнав Мар’яну, та вона не зупинилася. Розшукав Тарас чоловіка Мар’яни. Розмова була довга та важка. Усі Мар’янові побрехеньки Тарас розбив вщент та розповів чоловіку правду.

Читайте також: Хвopoба повернулася: Неля дала обітницю, але як тільки стpaшна нeдyга відступила, швидко забула про неї

Чоловік був на боці подружжя, а головне дитини, проте Мар’яна не вгамовувалась. Дітей довелось перевести до іншої школи, продали та купили нову квартиру, проте розшукала! Як не бивсь чоловік, з Мар’яною зробити нічого не міг! Мар’яна була невгамовна та несамовита. Довела себе та потрапила на лікування. Вийшла з псиxiaтричної лікарні та знову за своє.

Довелося подружжю звільнитися з роботи, усе продати та виїхати з міста, а Мар’яна знову потрапила до псиxiaтричної лікарні, де лікується і зараз.

 

Джерело.

You cannot copy content of this page