Живу я в Чехії, працюю за контрактом у військовій частині. Познайомився я з панянкою, яка працювала на птахофабриці. І придумав я аферу, а попалася вона. Але це вам не Україна, фінал був неочікуваним

Спілкувалися ми, свята разом відзначали. Ось перед якимось святом пішли затоварюватися в магазин, купуємо за списком. Підходимо до м’ясного відділу, вона починає курку вибирати. Я аж присів!

– Ти що робиш? – питаю.

– Курку вибираю – відповідає.

– Ти з глузду з’їхала, ти де працюєш, у тебе що, вдома немає курки?

– Ні – каже.

Коротше, провів інструктаж, практичні заняття. Ламалася звичайно: – У нас говорить не прийнято і ніколи такого не було. Через кілька тижнів провели операцію – вийшло! Притягла курку, сама вся трясеться, але нічого заспокоїв. І сподобалося! Не тільки додому, а й сусідів стала отоварювати.

А панночка увійшла у смак, а як же, і курка в холодильнику і гроші в гаманці, а рахувати там вміють. Так і жили не тужили, але всьому приходить кінець. Спіймали панночку, та по дурному. Аж трьох курей вирішила винести, а дідок-вахтер і каже: – Що то ти дорогенька поправилася. Вранці то худішою була.

Примчала додому, плаче, всю ніч не спала, та й у мене кішки скребуть, підвів під статтю подругу. Вранці пішла на роботу, там збори скликали, за фактом крадіжки. Приходить, розповідає: – Довго допитували, що, чому і для чого?! І постановили, що якщо вона почала красти, значить їй не вистачає зарплати, в зв’язку з цим, що б це більше не повторювалося – підвищити зарплату!

Фото ілюстративне з вільних джерел