Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилась на його весіллі, а наступного дня він покинув молоду дружину

У нашому видавництві я була новенькою, пропрацювала майже чотири місяці, коли одна зі співробітниць, з якою ми добре спілкувалися, запросила мене на своє весілля.

З її нареченим я не була знайома, але запрошення прийняла, хотілося вигуляти нову красиву сукню. Джерело.

Колега покликала ще кілька дівчат з роботи, на весілля ми прийшли всі разом, трохи запізнилися, всі вже сиділи за столом, коли ми тихенько прослизнули до зали.

Народу було дуже багато, більше ста чоловік, зал був красиво прикрашений, стіл ломився під частуванням. Але не це хвилювало мене.

Як тільки я побачила нареченого, у мене затремтіли коліна, серце мало не вискочило з гpyдей. Кохання з першого погляду! І при цьому взаємне!

Я весь свято сиділа сама не своя, щоки горіли під поглядами нареченого, серце билося, не могла ні їсти, ні пити. О 20 годині я вирішила бігти додому, від гріха подалі. Я не знала, що мені робити і вирішила усунутися, перегоріти вдома.

Наступного дня, коли я виходила з видавництва і побачила його. Він чекав мене біля головного входу. Його дружина взяла відпустку в зв’язку з весіллям, її не було на роботі. Він схопив мене за руку, потягнув в машину.

Без розмов він поцілував мене, а я не стала відмовлятися. Ми не могли зупинитися, базікали і цілувалися і не помічали часу. Потім ми поїхали до мене. У нас все сталося. Він сказав, що розлучиться, а ми з ним одружимося.

Так і сталося. Він з’їздив додому, поговорив з дружиною, зібрав речі і переїхав до мене. Що там було, я не знаю, не питала і не хочу знати.

Весілля наше відбулася дуже скоро, а після нього ми купили спільну квартиру. Ми живемо разом уже третій рік.

Читайте також: “В кіно дівці хочеться, а пелюшок купа і посуду немитого гора”: так Іра жила доки школу не закінчила, а потім заміж вискочила, аби тільки з дому втікти. Але доля нові випробування підкинула

Як ви розумієте, мені довелося звільнитися з роботи. Навіть не уявляєте, скільки прокльонів на свою адресу я почула! Колишня дружина мого чоловіка пропрацювала там багато років, а я новенька, звичайно її всі жаліли.

Що з нею зараз, я не знаю, ми ніколи її не обговорювали і їхні стосунки теж ніколи не обговорювалися. У нове життя ми увійшли з чистого аркуша.

Зараз я дуже щаслива! Нам віщували швидку розлуку, зради, але ми живемо і кожен день наш щасливий і спокійний. Я вважаю, що за своє кохання варто боротися!