fbpx
Життя

Зіграли весілля. Перший тиждень все було прекрасно, але потім молодий чоловік без особливих причин став залишатися ночувати у мами. Подружнє життя закінчилося через два тижні після початку

Мої нові сусіди в комуналці – молода подружня пара, які тільки три місяці тому відсвяткували весілля. Батьки молодої дружини Поліни, виділили їм квартиру, що залишилася у спадок від родички. Молодята, у яких ще не було досвіду спільного життя оселилися в цій квартирі. Джерело

Перший тиждень все було прекрасно, але потім молодий чоловік Андрій без особливих причин став залишатися ночувати у мами. І він дійсно ночував у неї, тому що мама вважала, що її синові так краще. Вона і нагодує правильно і ліжко в улюбленого синочки своє-рідне.

Поліні це якось не дуже сподобалося, але Андрій дав зрозуміти, що він вважає себе вільним у своїх рішеннях, особливо, якщо стосується його мами. Подружнє життя закінчилося через два тижні після початку …

Молодята роз’їхалися. Поліна повернулася до батьків, Андрій до мами. Квартиру здали в оренду. Але молодята через якийсь час знову зійшлися. Правда, квартиру їм більше не дали, орендувати було дорого і вони вирішили спробувати пожити з мамою Андрія. Це виявилося для Поліни просто нестерпно. Свекруха була рада молодим, але в своїй квартирі вона була господинею і диктувала свої умови життя.

Готувала вона сама і син і невістка повинні були їсти те, що вона набовтяє, а їй віддавати гроші за продукти. Розпорядок дня, постільна білизна, посуд, дозвілля, все тільки так, як вирішує вона, ніякої самодіяльності. Про близькі стосунки довелося забути. Андрія влаштовувало все! Він обожнював маму, вірив їй у всьому і був переконаний в її правоті. Для Поліни таке життя стало пеклом ….

Молодята знову почали лаятись. Поліна благала чоловіка подумати про життя удвох ще раз, хоч якось, і нехай ночує у мами скільки хоче, але лише б їй не жити в цьому будинку. Андрій знехотя, але погодився. Вмовити батьків повернути квартиру Поліна не змогла. Вони відкрито сміялися крізь сльози над заміжжям дочки і радили бігти від Андрія і його мами.

Орендувати житло грошей особливо не було. І ось їм запропонували пожити за невелику плату в нашій комуналці. А подружжя погодилися. Але Поліниній свекрусі це все не сподобалося. Вона була категорично проти, щоб її син жив у комунальній квартирі. На наступний день після того, як молоді заїхали в кімнату, мама Андрія приїхала в гості.

У перший же день вона посварилася з іншими сусідами, наказавши їм провалювати з кухні … Це був випадок, коли я з ними погодилася. Але вона сміливо вступила в конфлікт і навела на кухні свої порядки. Потім вирушила в кімнату до сина і його дружини і стала вчити життя їх обох, але особливо Поліну.

Свекруха Поліни тепер приходить щодня. Андрія це цілком влаштовує, Поліну виводить з себе. Вона просить поради, як їй залишитися з Андрієм, але без присутності свекрухи. Моя порада: “тікати і подалі”, не розглядається …. Мені здається це все не дуже нормальним і правильним.

Залишатися їй з Андрієм і терпіти чи можна якось переламати ситуацію?

You cannot copy content of this page