fbpx

Зірки розкривають про вас все. Подивіться на себе і зрозумійте, чому так важко вас любити

Овен

Ви намагаєтеся захистити людину, яку любите. Ви дуже турботлива людина і найбільше не хочете, щоб ваша друга половинка засмутилася. На жаль, ви схильні перестаратися, і своєю турботою іноді пересилюєте себе. Не можна тримати свого партнера в тіні, тому що з часом він відчує себе непотрібним і притиснутим до стіни. Дайте йому свободу та місце, щоб перевести друге дихання. Це піде вам на користь.

Телець

Ви занадто емоційні у стосунках. Ваші емоції переповнюють вас. Ви завжди намагаєтеся робити все ідеально. Те, що ви отримуєте від свого партнера, ви повертаєте йому двічі. Коли він виявляє ентузіазм, ви в жайворонках, коли він роздратований, ви не задоволені. Його почуття мають на вас величезний вплив, тому ви створите успішні стосунки лише з кимось спокійним, хто не буде занадто перевантажувати вас перепадами настрою.

Близнюки

Ви любите нудьгу і повинні бути постійно в русі. Ви очікуєте, що ваш партнер буде постійно дивувати вас, надавати вам натхнення та енергії для дій. Вас легко щось цікавить, але ваш ентузіазм є солом’яним, і ви його дуже швидко втрачаєте. Вас тягне у світ і ви переконуєтесь, що на іншому небі світить яскравіше Сонце. Як тільки ви знайдете потрібну людину, ця людина змінить вас до невпізнання. Ви станете домогосподаркою, вірним супутником, на якого зможете розраховувати.

Рак

Такий практичний і так міцно ступає на Землю, що його природа не дозволяє тобі ні на мить розгойдатися в хмарах. Ви зводите мрійників вниз, і ваша практична сторона знижує будь-який романтизм у ваших стосунках. Приземлені справи, яким ви присвячуєте багато свого часу, можуть набридати вашому партнеру і зробити ваші стосунки схожими на сіру повсякденну рутину. Докладіть ще трохи зусиль, і ваші стосунки будуть кольоровими.

Лев

У вас дуже розвинені лідерські тенденції. Ваша потреба у владі та лідерстві проявляється навіть у ваших стосунках. Ви ласкаві й турботливі, але настільки ж незалежні. Як і личить Левові, ви можете боротися за свою свободу, яку отримуєте, на жаль, іноді в надлишку. Не просто йдіть своїми стежками, не відходьте занадто далеко від свого партнера, інакше ви можете виявитися абсолютно незалежними, на самоті. Ви повинні навчитися відпускатися заради людей, яких ви любите.

Діва

Ви хочете побудувати тривалі стосунки, а миттєва любов і побачення для вас нічого не значать. Як тільки ви зацікавилися кимось, ви відразу ж вступаєте в нові відносини з усім собою. Ваш темп не всім підходить. Не всі хочуть відразу серйозних стосунків. У вас можуть виникнути проблеми з пошуком цінного партнера.

Терези

Ви намагаєтеся зробити все можливе, щоб сподобатися своєму оточенню. Ви піклуєтеся про інших і хорошу атмосферу у вашій компанії. Ви задовольняєте потреби свого партнера, в тому числі й найвитонченіші. Але ти зовсім забуваєш про себе. Ви не думаєте про те, що вам потрібно, які ваші цілі, мрії чи бажання. Боязнь самотності змушує вас ставити себе на останнє місце в ієрархії того, що важливо.

Скорпіон

Ви не можете довіряти іншим. У вас величезні проблеми з відкриттям перед іншими, ви також підходите до свого партнера стримано і дистанційно. Ви не вірите, що ваші стосунки виживуть, і ви щиро сумніваєтеся, що у вас все вийде. Багато в чому це пов’язано з вашою низькою самооцінкою. Змініть це, подивіться на себе ще раз і побачите ту красу в собі, яку бачить ваша друга половинка.

Стрілець

Ви робите ставку на задоволення. Ти любиш життя і ставишся до нього дистанційно та з великим оптимізмом. Ви любите жартувати і своїм гумором можете розрядити навіть саму напружену атмосферу. У результаті, однак, ваші жарти не завжди додають цінності. Вони можуть зламати набагато більше, ніж будувати. Вони руйнують урочисту чи серйозну атмосферу, руйнують романтизм. Ви людина, відкрита для інших. Навколо вас багато людей, які вам подобаються. Пам’ятайте, що любов – це почуття глибше, ніж тимчасове захоплення, час показує, чи є у цих відносин шанс і перетворитися на стосунки.

Козеріг

Твої стіни такі високі, що ніхто не зможе їх пробити. Ви обережні і відповідальні також у сфері почуттів. Ви часто розкриваєте свої емоції лише через багато років. Ви висловлюєте свій інтерес до когось жестами, а не словами. У вас є проблема з переданням своїх почуттів, про які не всі можуть правильно здогадатися. Ви повинні навчитися говорити про те, що у вас на серці.

Водолій

Вас приваблює інтелект. Вас не цікавлять короткострокові стосунки. Ви шукаєте постійні стосунки, хтось, хто залишиться у вашому житті, буде вашим справжнім партнером і супутником. На жаль, знайти людей, які хочуть того ж, здається проблемою. Вас може втішити, коли пріоритети людей з часом змінюються. Навіть найкращі грайливі діти ростуть і шукають когось, хто б подарував їм любов і повагу.

Риби

Ви занадто щедрі. Ви даруєте іншим велику любов і увагу. Та надзвичайно турботлива людина. Ви дуже стараєтесь заради людей, яких любите. Світ не правий по відношенню до таких, як ви, і навіть у вашій безпосередній близькості є люди, які хочуть скористатися вами.

You cannot copy content of this page