Зливи і єгипетська спека: відомий астролог розповів, яким буде літо 2021

Прохолодна і дощова погода протримається в Україні до середини червня, після чого почнеться різке потепління. Про це розповів астролог Влад Росс.

Астролог впевнений, що причиною нинішніх холодів і рясних опадів є положення Юпітера.

“Нинішня мокра і холодна погода пов’язана з тим, що Юпітер увійшов в знак Риб, а таке його положення завжди вказує на рясні опади, повені та інші прояви мокрої погоди. В середині червня, коли Марс увійде в знак Лева, почнеться справжнє літо. Марс – це гаряча планета, вогняна, а Лев – знак зодіаку, пов’язаний з Сонцем”, – зазначив Влад Росс.

За словами астролога, в липні в Україні буде багато гроз. “Нас чекають постійні перепади: дощі змінюватимуть сонячну погоду”, – уточнив він.

Астролог прогнозує, що серпень стане найспекотнішим періодом літа, бо Юпітер повернеться в знак Водолія.

“Дощів у серпні не буде, і місяць в цілому здасться нам розпеченим. Ця спека буде особливо яскраво відчуватися на контрасті після червня й липня з більш-менш комфортним літнім температурним фоном. Серпень нам запам’ятається неймовірною єгипетською спекою! До слова, через це дуже часто будуть горіти ліси, і висока пожежонебезпека збережеться весь місяць”, – застеріг Влад Росс.

Так що літо 2021 року буде різко контрастним: початок літа буде прохолодним, а його фінал – розпеченим, резюмував астролог.

Яким буде літо-2021: прогнози синоптиків

Цього року початок літа буде холодним і дощовим, в червні чекати спеки не варто. А потепління прийде лише в липні.

Синоптики прогнозують, що нинішнє літо також може побити теплові рекорди, прогнозують до +40 тепла. І очевидно воно знову зрушиться і триватиме як мінімум до жовтня.