ЗМІ розповіли, які насправді стосунки між Меган і принцом Чарльзом

Перша офіційна поява Меган Маркл як члена королівської сім’ї була на святкуванні 70-річчя принца Чарльза, яке відбулося 22 травня. В той день Меган з гордістю стояла поруч зі своїми новими родичами, поки принц Гаррі виступав з промовою. Актриса навіть вибухнула приступом хихикання разом з принцом Чарльзом і його дружиною Каміллою, коли бджола перервала виступ Гаррі.

Але британські журналісти не вірили в ідилію між новоспеченими родичами і вирішили з’ясувати, що насправді думає принц Чарльз про дружину свого сина. Щоб з’ясувати правду, вони поговорили з одним із членів королівської сім’ї, пообіцявши йому повну конфіденційність.

“Принц Чарльз зараз ближче до Гаррі, ніж будь-коли, він має прекрасні відносини з герцогинею”, – запевнило джерело.

Читайте також: Наречена чарівна: Аліна Гросу показала весільне фото

“Весілля було справжнім поворотним пунктом. Чарльз показав так багато любові до Гаррі і Меган, і я думаю, що Гаррі буде вічно вдячний своєму батькові за те, що він втрутився і простягнув руку Меган”, – заявив член сім’ї, зазначивши, що між Маркл і принцом Чарльзом дуже тісний зв’язок.

Минулого літа Меган з Гаррі тиждень гостювали у принца Чарльза в замку Мей, який розташований на північному узбережжі Шотландії. Тріо проводило вечора за читанням, вигулюванням собак і розмовами.

“Чарльз дуже підтримував Меган і розуміє все, що вона переживає зі своїм власним батьком. У нього є справжня слабкість до неї. Чарльз думає, що вона краще, що трапилося з Гаррі”, – зазначив інсайдер.

Джерело.